AK Parti Terme Teşkilatı, Başkan Adaylarını Tanıttı
Haberler » Güncel » Haber

AK Parti Terme Teşkilatı, Başkan Adaylarını Tanıttı

AK Parti Samsun Terme Teşkilatı, İlçe Merkezi ve Belde Belediye Başkan Adaylarını Programla Tanıttı.

AK Parti Terme Teşkilatı, Başkan Adaylarını Tanıttı

AK Parti Samsun Terme teşkilatı, ilçe merkezi ve belde belediye başkan adaylarını programla tanıttı.

Programda konuşan Samsun Milletvekili Binnur Şahinoglu, gördüğü coşkulu kalabalık karşısında hem heyecanlandığını hem de daha ümitli olduğunu belirtti. Terme teşkilatında gördüğü birlik ve beraberlik havasından olumlu bir şekilde etkilendiğini ifade eden Şahinoğlu, bu havanın devam etmesinin kendilerini daha da mutlu edeceğini kaydetti.

Terme'nin sürekli geliştiğine ve değiştiğine vurgu yapan Belediye Başkanı Ahmet Yirmibeşoğlu da, parti ve yönetimin kendisini desteklediği için son derece mutlu olduğunu ifade etti. İlçeyi daha modern ve yaşanılır hale getirmenin temel amaçları olduğunu vurgulayan Yirmibeşoğlu, "Yeni projelerimiz var. Ayrıca yarım kalan projelerimizi de bir an önce bitirmek için çalışacağız." dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Adem Erbay ise ilçe ve beldelerin topyekün kalkınması için parti ve belediye olarak birlik ve beraberlik havası içinde çalışacaklarını söyledi.

AK Parti, Terme'de üç dönemdir belediye başkanlığı yapan Ahmet Yirmibeşoğlu'nu, Evci'de Mustafa Gökçe'yi, Hüseyinmescit'te Hüseyin Alemdar'ı, Söğütlü'de Muhittin Gürler'i, Gölyazı'da İsa Baş'ı, Ambartepe'de Kemal Akbulut'u, Bazlamaç'ta Ömer Akbulut'u, Kocaman'da İsmail Sezai Uzun'u, Kozluk'ta Şenol Kul'u ve Sakarlı'da da İrfan Düzgün'ü belediye başkanlığına aday gösterdi.

Belediye Düğün Salonu'nda yapılan programa AK Parti Samsun Milletvekili Birnur Şahinoğlu, Terme Belediye Başkanı Ahmet Yirmibeşoğlu, İlçe Başkanı Adem Erbay, belde belediye başkan adayları, parti üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. (CİHAN)