AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Sami Aydın, 5 Yıllık İcraatlarına Güveniyor
Haberler » Güncel » Haber

AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Sami Aydın, 5 Yıllık İcraatlarına Güveniyor

AK Parti'den Sivas Belediye Başkan Adaylığı Kesinleşen Sami Aydın, 5 Yıldır Yaptığı İcraatlarına Güveniyor. Yapılan Hizmetlere Bakarak Partisinin Oy Oranını Yükselteceğini İddia Eden Aydın, Tekrar Seçilmesi Halinde Sivas'ı Anadolu'da Lider Kent Yapacağını Vaadediyor.

AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Sami Aydın, 5 Yıllık İcraatlarına Güveniyor

AK Parti'den Sivas belediye başkan adaylığı kesinleşen Sami Aydın, 5 yıldır yaptığı icraatlarına güveniyor. Yapılan hizmetlere bakarak partisinin oy oranını yükselteceğini iddia eden Aydın, tekrar seçilmesi halinde Sivas'ı Anadolu'da lider kent yapacağını vaadediyor.

Hafta sonu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından 29 Mart yerel seçimlerine AK Parti Sivas Belediye Başkanı Adayı gösterilen mevcut Belediye Başkanı Sami Aydın bugün habercilerin karşısına çıktı. Adaylığını Sivas kamuoyuyla paylaşan Aydın, yaklaşan seçimler için de iddialı konuştu. Aydın, "Yüzde 50.16'lık oy ile bizi göreve getiren Sivas halkı yaptığımız bu kadar hizmetten sonra bizi ödüllendirecektir ve geçmişte aldığımız oyun çok daha fazlasını alacağız." dedi.

Önümüzdeki beş yılda Sivas'ı Anadolu'da lider kent yapma hedeflerinin olduğunu açıklayan Aydın, kamuoyuyla henüz paylaşmadıkları birçok projenin de altyapısının hazır olduğunu söyledi. Yeni dönem için partisi tarafından aday gösterilmesini "Ortaya koyduğumuz çalışmalar takdir edilmiş ki bizi yeniden aday gösterdiler" diye yorumlayan Aydın, başkanlık yarışında rakiplerine de başarılar diledi. Belediye başkanlığı süresince bütün Sivaslılara eşit hizmet sunduklarına dikkat çeken Aydın, hizmete siyaset karıştırmadıklarını ifade etti. Yeni dönemde tekrar görev almaları halinde bu anlayışla devam edeceklerini hatırlatan Aydın, "Hizmete siyaset karıştırmayacağız. Bütün Sivaslılara eşit hizmet sağlayacağız. Bize destek veren ve vermeyen herkesin yaşam standartlarını yükseltmek bizim hedefimizdir." dedi.

Sami Aydın, konuşmasında İsrail'in Filistin'e yönelik yaptığı hava operasyonunu da kınadı. Toplantıya AK Parti Sivas İl Başkanı Zeki Kılıç, İlçe Başkanı Turan Topgül, Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk ve partililer katıldı.

(CİHAN)