AK Parti, Osmaniye'de Adaylarını Tanıttı

AK Parti, Osmaniye'de Adaylarını Tanıttı

AK Parti, Osmaniye'de Adaylarını Tanıtarak, Seçim Startını Verdi.

AK Parti, Osmaniye'de Adaylarını Tanıttı

AK Parti, Osmaniye'de adaylarını tanıtarak, seçim startını verdi.

Parti binasında yapılan toplantıda konuşan İl Başkanı Hamza Yılmazer, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Osmaniye'de kararını verdiğini ve hizmete kiminle devam etmek istediğini belirlediğini ifade ederek, seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayacakları söyledi.

Osmaniye'de Suat Önal, Kadirli'de Fatih Rüştü Özeser, Düziçi'nde Durdu Kurt, Toprakkale'de Sedat Şanal, Bahçe'de İbrahim Baz, Hasanbeyli'de Yusuf Tozluklu, Sumbas'ta Necati Güvel ile 29 Mart'ta yapılacak Belediye Başkanlığı seçimleri için aday gösterildiğini belirten Yılmazer, adaylara başarılar diledi.

Adayların yanı sıra aday adaylarının da yer aldığı toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verildi. Ak Parti'nin 29 Mart'ta yapılacak olan mahalli idareler seçimi için il, ilçe ve beldelerde adaylarını belirlediğini ifade eden İl Başkanı Hamza Yılmazer seçimden başarıyla çıkacaklarına inandıklarını kaydetti.

Aday belirlemede Ak Parti'nin ince eleyip sık dokuduğunu ifade eden Yılmazer, "2 aydan bu yana partimiz birçok noktadan aday belirleme çalışmaları yapmış ve kararını vermiştir. Belediye hizmetlerinin duayeni olan partimizin Mart ayında yapılacak seçimlere daha büyük hizmetlere imza atmak için zaferle çıkacağına inanıyorum." dedi.

Programda birer konuşma yapan aday adayları ise genel başkanları Erdoğan'ın vermiş olduğu karara saygılı olduklarını ve ilde aday gösterilen Suat Önal'ın arkasında olduklarını belirterek birliktelik mesajı verdi.

29 Mart'ta yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerinde Osmaniye Belediye Başkanı adayı gösterilen Suat Önal ise kendisini aday gösteren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederek bundan sonraki süreçte de aday adayı arkadaşları ve parti teşkilatı ile el ele, gönül gönüle birliktelik içerisinde çalışarak seçimden zaferle çıkacaklarına inandığını söyledi. (CİHAN)