AK Parti Ordu'da Adaylarını Tanıttı

AK Parti Ordu'da Adaylarını Tanıttı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ordu'da 22 Temmuz 2007'de Yapılacak Genel Seçimlerde Yarışacak Milletvekili Adaylarını Kamuoyuna Tanıttı.

AK Parti Ordu'da Adaylarını Tanıttı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ordu'da 22 Temmuz 2007'de yapılacak genel seçimlerde yarışacak milletvekili adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Ayışığı Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen adayların tanıtım törenine başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı M.Hilmi Güler, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Ertuğrul Günay da katıldı. Toplantı öncesi yaklaşık 100 araçlık bir konvoy şehir içinde tur attı. Konvoyun ardından adaylar salona toplu halde geldiler. AK Parti Ordu İl Başkanı Fatih Han Ünal, 22 Temmuz'da yarışacak olan milletvekili adayları M. Hilmi Güler, Eyüp Fatsa, Enver Yılmaz, Mustafa Hamarat, Ayhan Yılmaz, Abdurrahman Tomakin ve Hasan Karaoğlan'ı partililere tek tek tanıttı. Adaylar partililer tarafından coşkuyla alkışlandı. AK Parti Ordu İl Başkanı Fatih Han Ünal, yaptığı konuşmada, 22 Temmuz'da 7 milletvekilliğini de kazanacaklarını iddia etti. 22 Temmuz tarihinin Türk demokrasisi açısından büyük önem taşıdığını belirten Ünal, "Millet 22 Temmuz'da hesap kesecek" dedi. Törenin sonunda adaylar toplu halde gövde gösterisi yaptı.

(MAK-SA)

16.06.2007 20:42 TSİ

Kaynak: İHA