AK Parti'nin Trabzon Mitingi

14.06.2018 12:17 | Son Güncelleme: 14.06.2018 12:17
AK Parti'nin Trabzon Mitingi

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'un, Recep Tayyip Erdoğan'ı yeni dönemde de Cumhurbaşkanı olarak görmek istediğini açıkça gösterdiğini belirtti.

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon'un, Recep Tayyip Erdoğan'ı yeni dönemde de Cumhurbaşkanı olarak görmek istediğini açıkça gösterdiğini belirtti.

Balta, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Trabzon mitinginde gösterilen ilgi nedeniyle Trabzon halkına teşekkür etti.

Trabzon'un her zaman AK Parti'ye olan sevdasını, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK kadrolara teveccühünü gösterdiğini kaydeden Balta, şöyle devam etti:

"Cumhurbaşkanımız Trabzon'daki mitingin coşkusundan, heyecanından son derece memnun kaldıklarını, Trabzon'dan mutlu ve moral depolayarak ayrıldıklarını ifade ettiler. Trabzon, Recep Tayyip Erdoğan'ı yeni dönemde de Cumhurbaşkanı olarak görmek istediğini açıkça göstermiştir. Trabzonlu hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnanıyoruz ki Trabzon, Türkiye'de yüksek bir oy oranı ile destek veren iller arasında olacaktır. Mitingimize başından itibaren katkı sağlayan bakanlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, il ve ilçe teşkilatlarımızın her bir ferdine teşekkür ediyorum."

Balta ayrıca, Ramazan Bayramı'nın tüm İslam alemine hayırlara vesile olması dileğinde bulunarak şunları kaydetti:

"Bayramlarımız içinde barındırdıkları kardeşlik ve dostluk bağlarıyla asırlar boyu milletimizi hep birbirine kenetlemiş ve gönüller arasında birleştirici bir güç olmuştur. Bayramlar birlikteliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştirmemiz için en önemli vesilelerdir. Dargınlıkların sona erdiği, kimsesizlerin ve yaşlıların yalnız kalmadığı, yardım elinin ihtiyaç sahiplerine yürekten uzatıldığı ulusça coşku içerisinde geçireceğimiz huzur dolu bir bayram olmasını diliyorum.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle yurdumuzun çeşitli bölgelerinde ve sınır ötelerinde canları pahasına terörle mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimizin, ülkemizin ve tüm Trabzonlu hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, bayramın milletimize, İslam alemine ve insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum."

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title