Başbakan Erdoğan'ın İlk Adresi Sivas!

Başbakan Erdoğan'ın İlk Adresi Sivas!

Başbakan Erdoğan, hafta sonu, sırayla Sivas, Yozgat, Afyon ve Kütahya'daki mitinglere katılmayı planlıyor.

Başbakan Erdoğan'ın İlk Adresi Sivas!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, yerel seçimlere hazırlık kapsamında, partisinin mitinglerini Sivas'tan başlatması bekleniyor.

AK Parti, yerel seçimler öncesinde; büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını kamuoyuna duyurmasının ardından, belediye ve il genel meclisi üyelikleri için başlatılan aday belirleme çalışmalarını da önemli ölçüde tamamladı.

İl başkanlıklarının gönderdiği listeler üzerinden çalışmalarını sürdüren ve önümüzdeki günlerde il genel meclisi ve belediye meclis üye adaylarını açıklaması beklenen AK Parti, seçim kampanyasının açılışını, Ankara Arena'daki programla yapmayı planlıyor.

Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan'ın, belediye başkanı aday adaylarının katılımıyla düzenlenmesi planlanan programda, seçim beyannamesini açıklaması bekleniyor.

AK Parti'nin seçim mitinglerinin 22 Şubat Cumartesi Sivas'ta başlayıp, aynı gün Yozgat'ta bir miting düzenlemesi, 23 Şubat Pazar günü ise, Afyonkarahisar ve Kütahya'da mitingler yapılması planlanıyor. - Ankara