AK Parti'nin Elazığ Milletvekili Adayları

AK Parti'nin Elazığ Milletvekili Adayları

AK Parti'nin 22 Temmuz'daki Genel Seçimler İçin Elazığ'dan Gösterdiği 5 Milletvekili Adayı, Geniş Katılımlı Bir Toplantıyla Tanıtıldı.

AK Parti'nin Elazığ Milletvekili Adayları

AK Parti'nin 22 Temmuz'daki genel seçimler için Elazığ'dan gösterdiği 5 milletvekili adayı, geniş katılımlı bir toplantıyla tanıtıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, "TBMM'deki Cumhurbaşkanlığı oylamasına katılmayıp demokrasi havariliği yapanlara Elazığ cevabını verecektir" dedi.

AK Parti milletvekili adayları Necati Çetinkaya, Hamza Yanılmaz, Faruk Septioğlu, Tahir Öztürk ve Fevzi İşbaşaran'ı Malatya Havaalanı'nda karşılayan binlerce Elazığlı, adayları büyük bir konvoyla şehir merkezine getirdi. Konvoyla birlikte şehir turu atan milletvekilleri, kapalı spor salonunda düzenlenen tanıtım toplantısına katıldı. Burada konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, yeni aday gösterilen ve AK Parti'li listeye giren, girmeyen arkadaşlarla tek yumruk gibi olduklarını

belirterek, "TBMM'deki Cumhurbaşkanlığı oylamasına katılmayıp demokrasi havariliği yapanlara Elazığ cevabını verecektir. Vekilin görevi, meclisteki oylamalara katılmaktır. Demokrasinin müdahili olmaktır. Yanlış yapmak değildir. Elazığ, buna seçimlerde en güzel cevabını verecektir. AK Parti, yeni bir şahlanışla Türkiye 'de yine reformlar yapacak. Biz bu ülkenin birliğini, dirliğini sonuna kadar korumaya yeminliyiz. Verilen şehitler birliğin, dirliğin örneğidir" dedi.

AK Parti 4. sıra milletvekili adayı Tahir Öztürk ise, 22 Temmuz'da yapılacak seçimlerde Elazığ'ın 5 milletvekili çıkaracağını savunarak, "Biz bu ilin hizmetkarıyız. Siyasetle birlikte hizmetlerin getirilmesi için aday olduk. Seçildikten sonra 24 saat sizlerin emrinde olacağımıza söz veriyoruz" diye konuştu.

(EK-FA-OM-OK-Y)