AK Parti'nin Alanya Belediye Başkan Aday Adayları İlk Sınavlarına Çıktı
Haberler » Güncel » Haber

AK Parti'nin Alanya Belediye Başkan Aday Adayları İlk Sınavlarına Çıktı

AK Parti Antalya'nın Alanya İlçesi Belediye Başkan Aday Adayları İlk Sınavlarını, Partinin İlçe Yönetim Kuruluna Karşı Verdi. AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Güney ve Yönetim Kuruluna, Aday Olmaları Halinde Hayata Geçirecekleri Projelerini Anlatan Adaylar, Sınavı Başarıyla Geçti.

AK Parti'nin Alanya Belediye Başkan Aday Adayları İlk Sınavlarına Çıktı

AK Parti Antalya'nın Alanya ilçesi Belediye Başkan aday adayları ilk sınavlarını, partinin ilçe yönetim kuruluna karşı verdi. AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Güney ve yönetim kuruluna, aday olmaları halinde hayata geçirecekleri projelerini anlatan adaylar, sınavı başarıyla geçti.

29 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Alanya AK Parti ilçe teşkilatı, aday adayları konusunda ince eleyip sık dokuyor. Alanya merkez ve beldelerde belediye başkanlığını kaptırmamak için gece gündüz demeden çalışan teşkilat, aday adaylarıyla bire bir ilgileniyor. Alanya Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Kuddüsi Müftüoğlu, İsmail Başaran, Kemal Kaçmaz, Kerim Kılınç ve Cengiz Gökçe, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle ilk toplantılarını yaptı. İlçe Başkanı Hüseyin Güney ve yönetim kuruluna 5'er dakikalık bir sunum yapan aday adayları, aday gösterilmeleri halinde seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Toplantının ardından açıklama yapan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Güney, aday adaylarının sınavı başarıyla geçtiklerini söyledi. Alanya merkez ve beldelerde seçimi kazanmak için çaba sarf ettiklerini ifade eden Güney, adaylarının geçmişlerine, gelecekle ilgili proje ve planlarına büyük önem verdiklerinin altını çizdi. Yapmış oldukları toplantıda, aday adaylarının Alanya için hayata geçirmeyi düşündükleri projeler ve aday olmaları halinde yapacakları seçim çalışmaları hakkında detaylı bilgiler aldıklarını ifade eden Güney, "Aday kim olursa olsun, diğer aday adaylarımız o kişiyi seçim bitene kadar destekleyecektir. Çünkü bu bir siyasi yarıştır. Alanya için aday adayı olan 5 isim birbirinden deneyimli ve değerlidir. Amacımız Alanya'ya gerçek turizm kimliğini kazandırmaktır." dedi.

(CİHAN)