AK Parti Muğla Milletvekili Adaylarını Tanıttı

AK Parti Muğla Milletvekili Adaylarını Tanıttı

AK Parti Muğla İl Teşkilatı, Muğla Öğretmenevinde Düzenlediği Toplantıda, Milletvekili Adaylarını Tanıttı.

AK Parti Muğla Milletvekili Adaylarını Tanıttı

AK Parti Muğla İl Teşkilatı, Muğla Öğretmenevinde düzenlediği toplantıda, milletvekili adaylarını tanıttı.

Toplantıya, AK Parti il ve ilçe yöneticileri, ilçe başkanları, yöneticiler ile çok sayıda partili katıldı. Toplantıda AK Parti Milletvekili Adayları Prof.Dr. Yüksel Özden, Dr. Mehmet Nil Hıdır, Av. Tülin Şahin, Ali Boğa, Bülent Demir ve Abdullah Mengül Şahin tek tek tanıtıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Gültekin Akça, aday adayı olup sıralamaya girmeyen arkadaşlarının da var güçleri ile çalışacağını belirterek "Seçim stratejimizi belirledik. Tüm Muğla'yı dolaşmaya başlayacağız. Birlik ve beraberlik içinde var gücümüzle çalışarak iktidara yine tek başımıza geleceğiz" dedi.

AK Parti 2. sıra adayı eski il başkanı Dr. Mehmet Nil Hıdır da yaptığı konuşmasında, "İl ve ilçemizde unutulmuş özürlü insanlarımıza cumhuriyet tarihinde yardım eli uzatılmamıştı. Biz özürlüler kanunu çıkararak AK Parti'nin reform düzeyinde çalışmalarından birisini gerçekleştirdik. Kadınlarımızın siyasette ön saflarda yer aldığı parti AK Parti oldu. Adı Halk partisi olan partiler utansın. Gelsin nasıl halkçılık yapılıyor görsünler. Muğla'dan en az 4 milletvekili ile meclise gideceğiz, yapmış olduğumuz

hizmetlerin daha fazlasını yapacağız. Turizmde yatırımda bir numara olacağız" diye konuştu.

Muğla 1. sıra adayı eski İlköğretim Genel Müdürü Prof.Dr. Yüksel Özden yaptığı konuşmada, "Türkiye'nin son döneminde siyaset, ekonomi ve yatırımda yıllar sonra görülen istikrar partimizin eseridir. Türkiye'nin bütünlüğünü bozmaya hiç kimsenin hakkı yok. Biz kendi kendini bitirmekte olan bir parti değiliz. AK Parti ufku geniş bir parti. Gönül verdiğimiz bu yolda dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında yer alacağımıza inanıyorum. Biz Türkiye'nin geleceğine inanalım, güvenelim" dedi.

Konuşmaların ardından İl Başkanı Gültekin Akça, milletvekili aday adaylarına teşekkür plaketi verdi.

(BT-AT-HO-S)