AK Parti Milletvekili Özgün'den Basın Toplantısı

AK Parti Milletvekili Özgün'den Basın Toplantısı

AK Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Özgün, Her Köyde AK Parti'nin Hizmetinin Olduğunu, Seçimlerde Köylülerin AK Parti'ye Teveccüh Edeceğini Söyledi.

AK Parti Milletvekili Özgün'den Basın Toplantısı

AK Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Özgün, her köyde AK Parti'nin hizmetinin olduğunu, seçimlerde köylülerin AK Parti'ye teveccüh edeceğini söyledi.

Parti binasında bir basın toplantısı düzenleyen AK Parti Balıkesir Milletvekili ve TBMM Hesaplarını İnceleme Komisyonu Başkanı İsmail Özgün, hükümetin 4.5 yıllık icraatlarını anlattı. Özgün, elektrik tesisatlarının da KÖYDES projesine dahil edileceğini açıkladı. Son 1 aydır il, ilçe ve köy ziyaretleri yapan, 80'inin üzerinde köyü ziyaret ederek tarım ve hayvancılıkla geçinen vatandaşlarla birlikte olan İsmail Özgün, "Köy meydanlarında miting gibi konuşmalar yapıyor ve köylülerle kucaklaşıyoruz. AK Parti

gün geçtikçe daha da büyüyüp gelişiyor. Partimize ve hükümetimize olan güven daha da artmıştır. 22 Temmuz'da sandıktan inşallah çok güçlü çıkacağız" dedi. İktidardaki çalışmalarının son derece verimli geçtiğini söyleyen milletvekili Özgün, KÖYDES projesine de değinerek, "Hangi köye gitsek orada KÖYDES projesinin uygulandığını görüyoruz. Her köyde AK Parti'nin hizmeti var, her köye KÖYDES hizmeti ulaşmış. Artık elektrik tesisatları da KÖYDES projesine dahil edilecek" dedi.

İsmail Özgün, iktidarlarından ve AK Parti'li belediye yönetiminden önce Balıkesir'in büyük bir köy görünümünde il olduğunu, ancak şimdi yaşanabilecek bir kente dönüştüğünü kaydetti. Özgün, üniversite ve sanayinin gelişmediği, ulaşım zorluklarının yaşandığı, tarımsal sulamaya yönelik baraj ve göletlerin bulunmadığı, doğalgazın gelmediği ve toplu konutların söz edilmediği bir Balıkesir devraldıklarını dile getirerek, bunların hepsinin AK Parti döneminde gerçekleştirildiğini belirtti. Balıkesir

Belediyesi'nin çalıştığını, iş ve hizmet yaptığını söyleyen Özgün, kentin çehresinin değiştiğini, bundan herkesin memnun olduğunu belirtti. AK Parti'ye karşı yapılan yoğun muhalefetlerin normal olduğunu kaydeden Özgün, "Bütün partiler AK Parti'ye yükleniyor. Meyve veren ağaç taşlanır. Yaptığımız çalışmalarla ne kadar meyve verdiğimiz ortada" diye konuştu.

(YU-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA