AK Parti Milletvekili Balta'nın Ziyaretleri
Advertisement

AK Parti Milletvekili Balta'nın Ziyaretleri

11.06.2018 13:41 | Son Güncelleme: 11.06.2018 13:41
AK Parti Milletvekili Balta'nın Ziyaretleri

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Türkiye'nin, yeni yönetim sistemiyle sahip olduğu siyasi istikrarı kalıcı hale getireceğini belirterek, "Siyasi istikrar zemininde ekonomik istikrar daha da güçlenecek, hızlı ve etkili bir yönetim anlayışı...

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Türkiye'nin, yeni yönetim sistemiyle sahip olduğu siyasi istikrarı kalıcı hale getireceğini belirterek, "Siyasi istikrar zemininde ekonomik istikrar daha da güçlenecek, hızlı ve etkili bir yönetim anlayışı hayata geçirilecektir." dedi.

Balta, seçim çalışmaları kapsamında Aydınlıkevler ve Yeşiltepe mahallelerinde parti teşkilatlarını ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Daha sonra Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Balta, ziyaret ettiği hastalara "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.

Balta, 24 Haziran'daki seçimlerin Türkiye açısından büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "16 yıllık AK Parti iktidarımızda toplumumuzun tüm kesimleri ile kucaklaştık. Hiçbir ayrım yapmadan hizmet ettik. Ülkemiz sağlıktan, eğitime, turizmden enerjiye, sanayiden, ulaşıma, tarımdan ekonomiye kadar her alanda büyük gelişim ve kalkınma yaşadı. Hiçbir zaman gerçekleştirilemeyecek bir şeyin sözünü milletimize vermedik." diye konuştu.

Şimdi bu hizmetleri güven ve istikrar içinde daha ileriye taşıyacaklarını ifade eden Balta, şunları söyledi:

"Ülkemiz, yeni yönetim sistemiyle sahip olduğu siyasi istikrarı kalıcı hale getirecektir. Siyasi istikrar zemininde ekonomik istikrar daha da güçlenecek, hızlı ve etkili bir yönetim anlayışı hayata geçirilecektir. Böylece 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize çok daha kolay ulaşma imkanına kavuşmuş olacağız. Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlere milletimiz 24 Haziran seçimlerinde bir kez daha dersini verecektir. Gezi olaylarını organize edenlere, partimizi kapatmak isteyenlere, 367 krizi çıkartanlara, 15 Temmuz ihanetini yapanlara, siyasi, ekonomik ve terör yolu ile her alandan ülkemize saldıranlara, milletimizi bölmek, Türkiye'mizin yükselişini engellemek isteyenlere aziz milletimiz sandıkta cevabı verecektir."

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title