AK Parti Milletvekili Adaylarından Türkiye Gazetesi'ne Ziyaret

AK Parti Milletvekili Adaylarından Türkiye Gazetesi'ne Ziyaret

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Nebahat Yangöz, Mehmet Duman ve Beraberindeki Partililer, Türkiye Gazetesi ve İhlas Holding İzmir Temsilcisi Yusuf Ziya Yalçın'ı Ziyaret Etti.

AK Parti Milletvekili Adaylarından Türkiye Gazetesi'ne Ziyaret

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Nebahat Yangöz, Mehmet Duman ve beraberindeki partililer, Türkiye Gazetesi ve İhlas Holding İzmir Temsilcisi Yusuf Ziya Yalçın'ı ziyaret etti.

Ziyarette Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla dün Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleştirilen AK Parti Mitingi ile ilgili bir değerlendirme yapan AK Parti 2. Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Duman, mitinge olan yoğun katılımın kendilerini memnun ettiğini ifade etti. Geçen seçimlerde AK Parti'nin çok yeni bir parti olduğunu, bu nedenle yeterli tanıtımı yapamadığı için İzmir'de başarılı olamadığını ifade eden Duman, bu seçimlerde durumun değişeceğine inandığını belirterek, "AK Parti, bu seçimlerde geçen

seçimlerden çok daha iyi sonuç alacaktır. Çünkü kendini tanıtabilmiş ve İzmirliler'e yaptığı yatırımları anlatmıştır. Vatandaş yapılanların farkına varacaktır" diye konuştu.

İzmir'e yeni yatırımların yapılması gerektiğini belirten Duman, "İzmir eskiden Ankara'dan önce, İstanbul'dan sonra gelirdi. Şimdi ise gerilerde, Ankara'nın arkasına düştü. İzmir'i eski günlerine kavuşturmanın yolu, yeni yatırımlar yapmaktan geçer" dedi.

(EY-YK-OK-Y)

Kaynak: İHA