AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ünal'dan Geniş Katılımlı İftar

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ünal'dan Geniş Katılımlı İftar

AK Parti Sinop Merkez İlçe Başkanı Ahmet Ünal Tarafından Verilen İftar Yemeğinde Teşkilat Üyeleri, Basın Mensupları ve Muhtarlar Bir Araya Geldi. Sporcu Kamp Eğitim Merkezi Lokali'nde Gerçekleştirilen İftar Programına İlçe Teşkilatı Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, Merkez İlçede Görev Yapan Mahalle ve Köy Muhtarları ile Basın Mensupları Katıldı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ünal'dan Geniş Katılımlı İftar

AK Parti Sinop Merkez İlçe Başkanı Ahmet Ünal tarafından verilen iftar yemeğinde teşkilat üyeleri, basın mensupları ve muhtarlar bir araya geldi. Sporcu Kamp Eğitim Merkezi Lokali'nde gerçekleştirilen iftar programına ilçe teşkilatı üyeleri, il genel meclisi üyeleri, merkez ilçede görev yapan mahalle ve köy muhtarları ile basın mensupları katıldı.

Yemekte konuşma yapan AK Parti Sinop Merkez İlçe Başkanı Ahmet Ünal, Sinop'un bulunduğu noktadan çok daha ileriye gitmesi gayreti içerisinde olduklarını vurgulayarak, Sinop'ta siyaseti kavga zemini olarak görmemek gerektiğinin altını çizdi. Başkan Ünal konuşmasına şöyle devam etti: "Biz siyaseti bir hizmet zemini olarak görüyoruz. Bu memlekete hizmet etmek için yola çıktık. Bugün de isteğimiz bundan başka bir şey değildir. Bu sebeple aynı dikkatle aynı aşkla aynı şevkle Sinop için çalışmaya devam

edeceğiz. Yapacaklarımızı hep beraber şekillendirip hep birlikte inşa edeceğiz".

(SÖ-SA-ÖK-Y)