AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen Salihli'de

AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen Salihli'de

AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Salihli İlçesinde Devlet-vatandaş İşbirliği ile Yaptırılan 125 Öğrenci Kapasiteli Bağımsız Anaokulu İnşaatını Gezdi. Bilen ve Beraberindeki Heyet Daha Sonra Anaokulu İnşaatına 150 Bin YTL Destek Veren Hayırsever Vatanda Hüseyin Bulut'u Evinde Ziyaret Etti.

AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen Salihli'de

AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Salihli ilçesinde devlet-vatandaş işbirliği ile yaptırılan 125 öğrenci kapasiteli bağımsız anaokulu inşaatını gezdi. Bilen ve beraberindeki heyet daha sonra anaokulu inşaatına 150 bin YTL destek veren hayırsever vatanda Hüseyin Bulut'u evinde ziyaret etti.

AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Gümüş Çayı köprüsü yanında 2 bin 72 metre kare alan üzerinde yaptırılan anaokuluna 150 bin YTL maddi destek sağlayan hayırsever vatandaş Hüseyin Bulut'u evinde ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen'in yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Vedat Karabıyık, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Börekçigil ve Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. Bilen burada yaptığı konuşmada, "Hayırsever vatandaşımız Hüseyin Bulut ilçemizde eğitimden, sağlığa birçok alanda yatırım yaptı. Kendisine yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür ediyoruz." dedi. Hayırsever vatandaş Hüseyin Bulut ise, "Salihli'de önce ulaşıma katkıda bulundum. Gümüş Çayı üzerine yaptırdığım köprüden sonra sağlık alanında da Salihli'ye bir sağlık ocağı kazandırdım. Şimdi sıra eğitimde. Gümüş Çayı köprüsünün yanına bir de anaokulu yaptırarak bu mahallede Hüseyin Bulut adını özdeşleştirdim." diye konuştu. Hüseyin- Hatice Bulut adını alacak olan bağımsız ana okulun da 5 derslik buluyor.

(ES-ÖA) 28.06.2008 14:48 TSİ