AK Parti Malatya Belediye Başkan Adayı Çakır, Bin Araçlık Konvoyla Karşılandı

AK Parti Malatya Belediye Başkan Adayı Çakır, Bin Araçlık Konvoyla Karşılandı

AK Parti Malatya Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Şehre Gelişinde Vatandaşların Sevgi Gösterileri Arasında Karşılandı.

AK Parti Malatya Belediye Başkan Adayı Çakır, Bin Araçlık Konvoyla Karşılandı

AK Parti Malatya Belediye Başkan adayı Ahmet Çakır, şehre gelişinde vatandaşların sevgi gösterileri arasında karşılandı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Malatya Belediye Başkanlığı için aday gösterdiği Ahmet Çakır, şehir girişindeki Tavşantepe'de yaklaşık bin kişilik araç konvoyu tarafında karşılandı. Konvoyda AK Parti milletvekilleri Öznur Çalık, İhsan Koca, Mücahit Fındıklı, Ömer Faruk Öz, Mehmet Şahin, İl Başkanı Mustafa Şahin ve ilçe belediye başkan adayları da yer aldı.

Çakır ve beraberindekiler daha sonra konvoy ile vatandaşları selamlayarak AK Parti il binasına geldi. Partililerin gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını dile getiren İl Başkanı Mustafa Şahin, "Gönül isterdi güzel bir kutlama yapalım ama yanı başımızda Filistinli kardeşlerimiz hunharca katledilirken eğlenmek bize yakışmaz. Biz de onun böyle sade bir tören organize ettik." dedi.

Aday adaylık sürecinde kendisine destek veren herkese teşekür ettiğini belirten Belediye Başkan adayı Ahmet Çakır, "Bu kutsal görevi bize layık görenleri utandırmamak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Malatya için kısa ve uzun vadede neleri yapabiliriz onu herkesle paylaşacağız. Malatya'yı büyükşehir yapmak için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz." şeklinde konuştu.

AK Parti ilçelerde şu isimlerle seçime girecek: Darende İsa Özkan, Battalgazi Sekahattin Gürkan, Yeşilyurt Mehmet Kavuk, Arguvan Emrullah Karaaslan, Yazıhan Ali Kaya, Doğanyol Recep Gülbey, Doğanşehir Hanifi Bayram, Arapgir Haluk Cömertoğlu, Akçadağ İbrahim Koşar, Kale Cahit Tokmak, Hekimhan Muhittin Güven ve Pütürge Halit Eren. (CİHAN)