AK PARTİ'Lİ ÖZHASEKİ: BİZDEN ÖNCE SİCİLLİ MİLİTANLAR BELEDİYEDE ÇALIŞIYORDU - Haberler
Haberi Paylaş

AK PARTİ'Lİ ÖZHASEKİ: BİZDEN ÖNCE SİCİLLİ MİLİTANLAR BELEDİYEDE ÇALIŞIYORDU

Demirören Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, katıldığı tanıtım töreninde, önceki belediye yönetimini eleştirerek, 'Bizim belediyecilik anlayışımızdan önce Kayseri'de sicilli militanlar belediyede çalışıyordu" dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, katıldığı tanıtım töreninde, önceki belediye yönetimini eleştirerek, 'Bizim belediyecilik anlayışımızdan önce Kayseri'de sicilli militanlar belediyede çalışıyordu" dedi.

Kayseri'de hayırsever iş insanları Özderici ailesi iş birliği ile Talas Caddesi'nde yapılan Engelsiz Yaşam Merkezi'nin tanıtımı törenine; Vali Şehmus Günaydın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, şarkıcı Metin Şentürk, Özderici ailesi ve çok sayıda kişi katıldı. Törende konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, belediye başkanlığı yaptığı döneme değinerek, 'Biz biliyoruz, 1980'li dönemlerde birkaç tane mahalle, kurtarılmış mahalleydi. Kurtarılmış mahalleye asker giremez, polis giremez. Güçlerini de Büyükşehir Belediyesi'nden alıyorlardı. Birçok sicilli militan ki hepsinin dosyası var, isterlerse gönderirim, burada iş bulmuştu, çevrede militanlık yapıyordu. Bizim belediyecilik anlayışımızdan önce Kayseri'de sicilli militanlar belediyede çalışıyordu. 1994'te ekip olarak işe başladık. Şehri bu mafyadan temizledik. Onlarca adamın ayağına kurşun sıkılmıştı. Kayseri'ye yatırıma gelen iş adamları terk etmişti. Onları belediye ihalelerinden, kamu işlerinden kovaladık, parklarımızı temizledik. Kötülerle savaşmayı kendimize iş ettik. İyi ne varsa yanında olmaya, destek olmaya gayret ettik" diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç ise 'Engeli olan özel kardeşlerimiz ve tüm Kayserililer engelsiz yaşam merkezine kavuşuyor. Türkiye'nin en kapsamlı engelsiz yaşam merkezi olan Besime Özderici Engelsiz Yaşam Merkezi'miz, isminden de anlaşılacağı üzere yine hayırseverlerimizin destekleri ve iş birliği ile yapılmış olan anlamlı ve önemli bir çalışma' dedi.

AK PARTİ'Lİ ÖZHASEKİ: BİZDEN ÖNCE SİCİLLİ MİLİTANLAR BELEDİYEDE ÇALIŞIYORDU

AK PARTİ'Lİ ÖZHASEKİ: BİZDEN ÖNCE SİCİLLİ MİLİTANLAR BELEDİYEDE ÇALIŞIYORDU

AK PARTİ'Lİ ÖZHASEKİ: BİZDEN ÖNCE SİCİLLİ MİLİTANLAR BELEDİYEDE ÇALIŞIYORDU

Demirören Haber Ajansı - Güncel

Mehmet Özhaseki, AK Parti, Kayseri, Talas, Politika, Güncel, Haber

title