AK Parti'li Gençlerin Kan Bağışı Kampanyası - Haberler
Haberi Paylaş

AK Parti'li Gençlerin Kan Bağışı Kampanyası

AK Parti'li Gençlerin Kan Bağışı Kampanyası
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları, gelenekselleştirdiği kan bağışı kampanyasını 2013 yılının son günlerinde 6 ilçede kurulan 12 noktada gerçekleştirdi.

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları, gelenekselleştirdiği kan bağışı kampanyasını 2013 yılının son günlerinde 6 ilçede kurulan 12 noktada gerçekleştirdi. Gençlik Kolları'nın Kızılay işbirliğiyle 'Sağlığınızın zekatı için paylaştıkça artacak bir damla hayat' sloganıyla başlattığı kan bağışı kampanyası Seyhan, Çukurova, Kozan, Yüreğir, Sarıçam ve Ceyhan'da kurulan kan bağış noktalarında gerçekleştirildi.

AK Parti Adana Gençlik Kolları üyeleri, Kızılay ekibiyle birlikte belirlenen 12 noktada toplam 1078 ünite kan topladı.

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mehmet Ay açıklamasında, geleneksel hale getirdikleri kan bağışı kampanyasını, bu yıl da başarılı bir şekilde sonlandırdıklarını belirterek, "Kan bağışı bilincinin hem gençlik kolları üyelerimiz de hem de Adanalı hemşerilerimiz de daha çok oluşması için bu kampanyalara devam edeceğiz. Kanın sürekli bir ihtiyaç olduğunu, düzenli kan bağışçılarına ihtiyaç duyulduğunu her fırsatta anlatacağız. Farkındalığı yüksek olan bu sosyal sorumluluk kampanyamızda başta Kızılay olmak üzere emeği geçen tüm Adana Gençlik Kolları mensubu arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum" dedi. - ADANA

AK Parti'li Gençlerin Kan Bağışı Kampanyası

AK Parti'li Gençlerin Kan Bağışı Kampanyası

AK Parti'li Gençlerin Kan Bağışı Kampanyası

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Ak Parti, Kızılay, Seyhan, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title