AK Parti'li Cemal Yılmaz Demir'den Samsun İl Özel İdaresi'ne Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

AK Parti'li Cemal Yılmaz Demir'den Samsun İl Özel İdaresi'ne Ziyaret

CHA - Haberler | Yerel
AK Parti'li Cemal Yılmaz Demir'den Samsun İl Özel İdaresi'ne Ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili olarak atanan Haluk Şimşek'e 'Hayırlı Olsun' ziyaretinde bulundu.

Haberi Kaydet

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili olarak atanan Haluk Şimşek'e 'Hayırlı Olsun' ziyaretinde bulundu. Daha önce kendisine sorun ve talepleri ileten ilçe ve belediye başkanlarını beraberinde getiren Demir, Şimşek'le konuların çözümü için toplantı yaptı.

Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız'ın da hazır bulunduğu ziyaretin ardından ilk olarak, Çarşamba'da bulunan jeotermal kaynakla ilgili İl Özel İdaresi'nden istenilen talepler konuşuldu. Daha sonra İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'na geçilerek Evci Belediye Başkanı Mustafa Gökçe, Bazlamaç Belediye Başkanı Mehmet Devranlı, Hüseyinmescit Belediye Başkanı Hüseyin Alemdar, İkizpınar Belediye Başkanı Şaban Çalışkan ve AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül'le toplantı yapıldı.

Belediye ve ilçe başkanları, İl Özel İdaresi'nin faaliyet alanında olan sorun ve taleplerini Şimşek'e iletti. Kendisine bildirilenleri tek tek not alan Şimşek, konuların çözümü için gerekeni yapacağını söyledi.

CHA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title