AK Parti Kırıkkale İl Yönetiminin Dernek Ziyaretleri

AK Parti Kırıkkale İl Yönetiminin Dernek Ziyaretleri

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, İl Yönetimiyle Birlikte Dernek Ziyaretlerini Sürdürüyor.

AK Parti Kırıkkale İl Yönetiminin Dernek Ziyaretleri

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, il yönetimiyle birlikte dernek ziyaretlerini sürdürüyor.

Hafta sonunu Mehmetbeyobası Kültür Yardımlaşma Derneğini ziyaretle geçiren Dağdelen, Dernek Başkanı Selehattin Yeşilyurt ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Kültürel derneklerin tabela kuruluşu olmaktan çıkarılması gerektiğini söyleyen Dağdelen yaklaşan seçimlere parti olarak hazırlıklı olduklarını söyledi. Dağdelen, "İl, ilçe ve belde teşkilatlarımızla her zaman sıkı bir işbirliği içerisindeyiz. Her fırsatta vatandaşın sorunlarını dinliyor çözüm yolları arıyoruz. Bu yıl içinde yapılacak seçimlere parti olarak hazırız. Vatandaşa iktidarın nimetlerini anlatarak, varsa eksikliklerinde giderileceğini söylüyoruz. Gelecek nesiller için popülist politika yerine gerçekçi siyasetle yaklaşıyoruz. Adalet ve Kalkınma Partisi siyasette yeni bir anlayışın ürünüdür. Çok çalışan, üreten ve paylaşan bir zihniyetle geleceğimiz için siyaset yapıyoruz. Hafta sonunu dernek ziyaretleri ile değerlendiriyoruz. Kültür ve sosyal hayatımızda derneklerin yeri farklıdır. Bu bilinçle bu kuruluşlara önem veriyoruz" dedi.

(AT-BÖ-MEF-Y)

Kaynak: İHA