AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Dağdelen'den Açıklama

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Dağdelen'den Açıklama

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, Kırıkkale'de Yapılan Bir Araştırmada Halkın Büyük Bölümünün Belediye Hizmetlerinden Memnun Olduğunun Ortaya Koyulduğunu Söyledi.

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Dağdelen'den Açıklama

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, Kırıkkale'de yapılan bir araştırmada halkın büyük bölümünün belediye hizmetlerinden memnun olduğunun ortaya koyulduğunu söyledi.

AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, Kırıkkaleliler'in AK Parti'den çok memnun olduğunu ve çalışmaların takdir ile karşılandığını kaydetti. Vatandaşlara 3 Kasım 2002'den önce Türkiye'nin içinde bulunduğu durum ile günümüzdeki durumunu çok iyi anlatacaklarını söyleyen Dağdelen, bunun için "AK Parti'liyim" diyen herkese gereken eğitimi vereceklerini ve bu partililerin yapılan hizmetleri anlatacaklarını, böylece tüm evlere AK Parti'nin icraatların anlatılacağını vurguladı.

Yapılan hizmetlerin yetersiz olduğunun söylenebileceğini ifade eden Dağdelen, ancak "Hiç hizmet yapılmadı" demenin çok yanlış olduğunu belirtti. Rakamların yalan söylemeyeceğini dile getiren Dağdelen, "Ortada eğer bir şey varsa, vardır. Yoksa da yoktur. Bizler mahalle komitelerimizi gözden geçirdik. Belediye Başkanımız Veli Korkmaz ile çat kapı yaptığımız evler oldu. Halkın yüzde 90'ı belediyenin yaptığı temizlik, doğalgaz, özelleştirilen otobüs gibi hizmetlerinden memnun. Belediyenin muhteşem performansı var" ifadelerini kullandı.

(AT-BÖ-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA