AK Parti Kayseri İl Başkanı Dengiz: Tek Amacımız Halkımıza Hizmet Etmek

AK Parti Kayseri İl Başkanı Dengiz: Tek Amacımız Halkımıza Hizmet Etmek

AK Parti Kayseri İl Başkanı Dengiz: Tek Amacımız Halkımıza Hizmet Etmek
CHA - Haberler | Politika

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı, Bünyan İlçesine Bağlı Güllüce ve Şıhlı Beldelerini Ziyaret Etti.

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı, Bünyan ilçesine bağlı Güllüce ve Şıhlı beldelerini ziyaret etti. Belde halklarının büyük ilgi gösterdiği toplantılarda konuşan AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, Kayseri'nin tüm belde ve köylerini gezdiklerini, sorunları yerinde tespit edip istişareler sonucunda hizmet etmeye çalıştıklarını ifade etti.

AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz "Biz AK Parti il ve ilçe teşkilatları olarak ilçeleri, beldeleri köyleri hiç durmadan geziyoruz. Tanımak, bilmek ve sorunları yerinde tespit etmek için geziyoruz. Bunları yapacağız ki sorunlara çözüm bulabilelim, gezmeyen bilmeyen insan çözüm bulamaz. Bazı şeylerin yapılması zaman alabilir. Ancak seksen sene bu ülkede bazı işler yapılmaya çalışılmış bir yerlere gelinmiş ama AK Parti iktidarı ile sekiz senede, seksen senede alınmayan yollar alınmış. AK Parti olarak her yaptığımız işi en düzgün ve en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Bizler ilerde de buralara tekrar geleceğiz ama sizler, başkanım söylemiştiniz gerçektende yaptınız diyeceksiniz. İnşallah bu sözleri söyletmeyi Allah bizlere nasip eder." dedi.

AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Süleyman Yıldırım da partilerinin önümüzdeki seçimlerde daha güçlü bir şekilde iktidara geleceğini söyledi. - KAYSERİ

Kaynak: CHA

Manşet Haberler

title