AK Parti İstişare Toplantısı Yayladağı'nda Gerçekleşti - Haberler
Haberi Paylaş

AK Parti İstişare Toplantısı Yayladağı'nda Gerçekleşti

AA - Haberler | Yerel
AK Parti İstişare Toplantısı Yayladağı'nda Gerçekleşti

AK Parti İstişare Toplantısı Yayladağı'nda gerçekleşti.

AK Parti İstişare Toplantısı Yayladağı'nda gerçekleşti.

AK Parti İlçe Başkanı Recep Tuncer, parti binasında düzenlenen toplantıda, 2011 yılı genel seçimlerinde ve geçmişte yakaladıkları başarıyı, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerde yakalamak için, partinin her kademesinin ciddi şekilde çalıştığını belirtti.

AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci de yapılacak olan yerel seçim çalışmaları hakkında partililere bilgi verdi.

Kimyeci, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkenin en önemli sorunu olan terör meselesini bitirmek, akan kanı durdurmak, ülkeye huzur ve barış getirmek için yürüttüğü çözüm süreci çalışmalarına devam ettiğini kaydetti.

Başbakan Erdoğan'ın tüm projelerinde en büyük desteği ve gücü halkından aldığını ifade eden Kimyeci, "Bizlerde başarı çıtamızı yükselterek, yerel seçimlere çok iyi hazırlanmalı, partimize desteğimizi sürdürmeliyiz. Terör ülkeye maddi açıdan da büyük bir külfet getiriyor. Ülkemiz terörle mücadeleye harcadığı paralarla, yüzlerce okul, hastane, üniversite, baraj, yapılabilirdi. Bu bela tam olarak bittiğinde, Türkiye dünyanın en büyük ekonomisi olan ülkeler arasına girecektir" diye konuştu.

Toplantıya, Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu, Kışlak Belediye Başkanı Mehmet Ali Yarar, il genel meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı. - HATAY

AA - Son Dakika Haberleri
title