AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı
Haberler » Yaşam » AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı - Haberler

AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatınin Şubat Ayı İlçe Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplantısı

'in ilçesinde İlçe Teşkilatınin Şubat Ayı İlçe Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan toplantının açılış konuşması İlçe Başkanı Mesut Çetin tarafından gerçekleştirildi. Çetin, konuşmasında, "Bizler Ak Parti olarak her zaman partililerimiz ile istişare içerisinde, halkımızın sorunlarını tamamen çözmek odaklı hareket ediyoruz. Yaptığımız toplantılara yoğun ilgi gösteren tüm partililerimize teşekkür ederken Afrin'de mücadele eden tüm vatan evlatlarımıza Rabbim yardımcı olsun diyor, şehitlerimizi rahmetle anıyor, ailelerine sabırlar diliyorum" dedi.


Devamında konuşan Belediye Başkanı , belediye çalışmalarıyla alakalı partililerini bilgilendirdi. Başkan Bakıcı; toplantının bu kısmında Yeşilkent Mahalle Konağı'nın bu yaz başlayacağı müjdesini verirken, alt yapı ve yol çalışmalarının da havaların imkan vermesi ile birlikte tüm ilçede hızla yapılacağını belirtti. Bakıcı, şehir içi trafiğinin rahatlaması için özellikle Yenidoğan ve Yediler Mahallesine giden fabrika servislerinin çevre yolu üzerinden ulaşım sağlamaları için yapılmak istenen çalışmanın bazı çevrelerce farklı yönlere çekilmek istendiğini söyleyerek, "Bu konudaki tek gayemiz akşam saatlerinde tıkanan ilçe trafiğini rahatlatmaktır" ifadelerini kullandı.


Konuşmaların ardından soru cevap kısmına geçildi. Soru cevap kısmında söz alan Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna geçen yaz aylarında yaşanan yangının izlerinin hızla silindiğini belirterek, yanan bölgelerin yeniden ağaçlandırma çalışmalarına en kısa sürede başlanacağını aktardı.


Toplantı sonunda yeni üyelere rozetleri takdim edildi. Etkili iletişim kurslarına katılarak başarıyla tamamlayan parti yönetim kurulu üyeleri ve parti üyelerine sertifikaları verildi.


Metristepe Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'nın yanı sıra, İlçe Başkanı Mesut Çetin, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, AK Parti İl Teşkilatı mensupları ve çok sayıda partili katıldı. - BİLECİK

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler