AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayları Kendilerini Tanıttı

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayları Kendilerini Tanıttı

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde AK Parti'de yeni dönemde İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yapan isimler parti yönetim kurulu üyelerinin karşısına çıktı.

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayları Kendilerini Tanıttı

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde AK Parti'de yeni dönemde İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yapan isimler parti yönetim kurulu üyelerinin karşısına çıktı.

Parti teşkilatında yapılan tanıtma toplantısına İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan Erol Duğan, Nizamettin Çam, Oğuz Sertler, Harun Orhan Top, Ahmet Umut, Hüseyin Şimşek katıldı. Parti yönetim kurulu üyelerinin karşısına çıkan İl Genel Meclis üyesi aday adayları kendileri tanıtarak yapmak istedikleri çalışmalardan bahsettiler.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan İlçe Başkanı Mesut Çetin, güzel bir birliktelik olduğunu söyledi. Çetin, "İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan arkadaşlarımız kendilerini tanıttılar. Şu anda İl Genel meclis üyeliği için 7 başvurumuz var. Önümüzdeki günlerde seçim takviminin belirlenmesi ile birlikte genel merkezimizden gelecek talimatlar doğrultusunda İl Genel Meclisi için başvuruda bulunan aday adaylarımızın temayül yoklamasına göre belirlenme ihtimali yüksek gözüküyor" dedi.

Mesut Çetin, ayrıca, Bozüyük başta olmak üzere diğer ilçe belediye başkan adaylarının da en geç bir hafta içerisinde açıklanmasını beklediklerini de söyledi. - BİLECİK