AK Parti İl Başkanı Zeki Kılıç'ın 19 Mayıs Mesajı

AK Parti İl Başkanı Zeki Kılıç'ın 19 Mayıs Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas İl Başkanı Zeki Kılıç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Nedeni ile Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.

AK Parti İl Başkanı Zeki Kılıç'ın 19 Mayıs Mesajı
19.05.2008 17:09 | Son Güncelleme: 19.05.2008 17:09

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas İl Başkanı Zeki Kılıç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Konu ile ilgili olarak yazılı açıklama yapan Kılıç, "Asırlardır hür yaşamış milletimizi birleştirip, işgal kuvvetlerine karşı harekete geçirerek düşmanları yurttan kovacak bir Milli Mücadelenin başlangıcı sayılan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı olarak milletimize armağan edilmiştir. Cumhuriyetin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü ve onun silah arkadaşlarını bir kez daha saygı ile anarken, tüm Türkiye'nin ve Sivaslı hemşerilerimizin; Atatürk'ün Türk Gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını en kalbi duygularımızla kutlar,sağlık ve mutluluklar dileriz" dedi.

(İG-SE-Y) 19.05.2008 16:56 TSİ

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title