AK Parti İl Başkanı Remzi Aras:

AK Parti İl Başkanı Remzi Aras:

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kars İl Başkanı Remzi Aras, Yüksek Seçim Kurulu'nun (Ysk) Belirlediği Seçim Tarihin Ardından Yaptığı Basın Açıklamasında, "Meydanlara İnerek Halkımızın Sesine Kulak Vereceğiz." Dedi.

AK Parti İl Başkanı Remzi Aras:

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kars İl Başkanı Remzi Aras, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) belirlediği seçim tarihin ardından yaptığı basın açıklamasında, "Meydanlara inerek halkımızın sesine kulak vereceğiz." dedi.

Parti binasında basın toplantısı düzenleyen AK Parti Kars İl Başkanı Remzi Aras, Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili partisinin göstermiş olduğu adaya rağmen, Anayasa Mahkemesi'nin vermiş olduğu kararın Türkiye'yi kaçınılmaz bir seçim sürecine soktuğunu ifade etti. Bu seçim sürecinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte meydanlara inerek halkın sesine kulak vereceklerini belirten Aras, en doğru kararın yine halk tarafından verileceğini vurguladı. "Biz ülkenin ekonomisini düşünerek ülkemizi bir krize sokmamak için Sayın Genel Başkanımızın ve parti mensuplarımızın en doğru kararı halkımızın vereceği inancında olduğunu ve Kars Teşkilatı olarak Karslı hemşerilerimizin bu seçimde siyasi parti olarak mağduriyetimizi görerek en doğru kararı verecektir" diyen Aras şunları kaydetti:

"Neticede 3 kasım 2002 seçimlerinde de bize iki milletvekili kazandırarak AK Parti ailesini ödüllendirmişlerdir. 29 Mart sabahı da Karslı hemşerilerimiz gücümüze güç katarak 10 Belediye Başkanlığının yedisini kazandırmıştır. 23 İl Genel Meclisi üyeliğinin de 20'sini partimize layık görmüşlerdir. Bundan dolayı Karslı hemşerilerimize AK Parti ailesi olarak minnettarız. 22 Temmuz 2007'de yapılacak olan genel seçimlerin startı verilmiştir. Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatıdır. Biz Karslı hemşerilerimizle bütünlük içindeyiz. Hemşerilerimizin derdini kendimize dert edindik. Gelişen bu seçim sürecinde CHP ve grubu bulunan bütün siyasi partiler bu ülkeyi 2002 seçimlerinden önceki duruma getirmek istiyorlar ama halkımız en doğru kararı sandıkta verecektir. Biz AK Parti ailesi olarak hemşerilerimizin bu güvenine layık olmak için geceli gündüzlü çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. 22 temmuz 2007 seçimlerinin tüm Karslı hemşehrilerimize huzur sağlık ve refah getirmesini temenni ediyor."

(BA-AA)

03.05.2007 16:40 TSİ

Kaynak: İHA