AK Parti İl Başkanı Canözer'den Seçim Açıklaması

AK Parti İl Başkanı Canözer'den Seçim Açıklaması

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Eskişehir İl Başkanı Murat Canözer, "İç Anadolu Bölgesi'nde AK Parti Oylarını En Fazla Arttıran Şehir Olma Onurunu Yaşıyoruz" Dedi.

AK Parti İl Başkanı Canözer'den Seçim Açıklaması

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Eskişehir İl Başkanı Murat Canözer, "İç Anadolu Bölgesi'nde AK Parti oylarını en fazla arttıran şehir olma onurunu yaşıyoruz" dedi.

Canözer, yaptığı açıklamada, Türkiye'nin 22 Temmuz'da genel seçimlerini tamamladığını ve milli iradenin hür, şeffaf bir ortamda sandıklara yansıdığını belirterek, "Sadakat ve vefa timsali olan halkımız, AK Parti ile yola devam diyerek hizmet aşkımızı doruğa çıkardı. Yeniden aldığımız iktidar olma yetkisinin sorumluluğunu bütün ağırlığıyla omuzlarımızda hissediyoruz. Yılgınlığa kapılmadıkça, yüreklerimizdeki aşkı ve heyecanı korudukça, ülkemiz ve Eskişehir daha çok büyüyecektir. Ortak hedefimiz, güçlü ve müreffeh bir Türkiye’dir. Asıl olan Türkiye'nin, Eskişehir’in kazanmasıdır. Bu ideal için bıkmadan, usanmadan çalışacağız" diye konuştu.

Eskişehir’de partisinin bir önceki seçime göre oy oranını yüzde 50 arttırdığını kaydeden Murat Canözer, şunları söyledi:

"Bu sonuçla İç Anadolu Bölgesi'nde, AK Parti oylarını en fazla arttıran şehir olma onurunu yaşıyoruz. Bu onur, AK kadrolara güvenini eksik etmeyen, her zemin ve zamanda bizi destekleyen Eskişehir halkınındır. Bu büyük başarıya imza atan AK Parti’nin İl Teşkilatı olarak, millete hizmet yükünü omuzlayan milletvekillerimize başarılar diliyorum. Seçime katılan tüm siyasi partileri, demokrasiye olan katkılarından dolayı kutluyor ve destekleriyle bizleri onurlandıran Eskişehirliler'e yürekten teşekkür ediyorum."

(OÖ)

25.07.2007 20:51 TSİ

Kaynak: İHA