AK Parti Hendek Şubat Ayı Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Hendek Şubat Ayı Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Hendek Şubat Ayı Danışma Meclisi Toplantısı
Anadolu Ajansı - Haberler | Politika

Sakarya'da, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Şubat Ayı Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

Sakarya'da, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Şubat Ayı Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

Hendek Rasimpaşa Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Sakarya milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Fevzi Kılıç, İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, mahalle başkanları ve muhtarlar katıldı.

Üstün, burada yaptığı açıklamada, şehitleri rahmetle andığını söyledi.

7 Haziran seçimlerinde oluşan durağanlığın halkın 1 Kasım'da kullanmış olduğu iradeyle son bulduğunu belirten Üstün, "Bize verilen yetkiyle çıkarmış olduğumuz geçici bütçe kanunu çok büyük bir krizin önlenmesini sağladı. AK Parti verdiği sözün arkasında olan bir partidir. Verilen tüm sözler yerine getirilmektedir. AK Parti aynı zamanda reformist bir partidir. Çok yakında çıkartılacak yeni bir yasa ile insan hakları ve eşitlik kurumu kurulacak ve tüm halkımız eşit vatandaşlıktan yararlanması sağlanacaktır" diye konuştu.

Üstün, Sakarya'yı aynı zamanda otomotiv üretim üssü haline getirmek için mücadeleye devam edeceklerini vurgulayarak, şu ifadeleri kullandı:

"Bu kapsamda BMC firması desteklerimizle Karasu ilçemizi üretim üssü olarak seçmiştir. Talep olması halinde yerli otomobili Sakarya'da üretebilecek gerekli altyapıyı inşallah hazırlayacağız. Ülkemizde istikrar devam etmekte ve bu sayede yabancı yatırımcı ülkemize yatırıma gelmektedir ancak bu istikrarı bozmak isteyen bazı kesimlerin taşeronluğunu yapan terör örgütleri, kendi amaçları için değil başkaları adına çalışmaktadırlar. Bu taşeron örgütler hem içeride hem dışarıda ülkemizin aleyhine mücadele ederken CHP'nin Genel Başkanı bunlara kendi bölgesini savunan yerel bir güçtür diyor."

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title