AK Parti Grup Başkan Vekillikleri İçin Yeni İsimler

AK Parti Grup Başkan Vekillikleri İçin Yeni İsimler

AK Parti'de TBMM Başkanı Adayının Belli Olmasının Ardından Şimdi de Grup Başkan Vekillikleri İçin Seçim Heyecanı Başladı. AK Parti'nin Transfer İsimlerinden İstanbul Milletvekili Ertuğrul Günay'ın Grup Başkan Vekili Olması Bekleniyor.

AK Parti Grup Başkan Vekillikleri İçin Yeni İsimler

AK Parti'de TBMM Başkanı adayının belli olmasının ardından şimdi de grup başkan vekillikleri için seçim heyecanı başladı. AK Parti'nin transfer isimlerinden İstanbul Milletvekili Ertuğrul Günay'ın Grup Başkan Vekili olması bekleniyor.

AK Parti'nin TBMM Başkan adayının belli olması ve TBMM Başkan Vekillikleri için seçimlerin yapılmasının ardından 5 grup başkan vekilliği, TBMM katip üyelikleri ve idare amirlikleri için seçimler yarın yapılacak. AK Parti TBMM Grubu, seçimleri yapmak üzere yarın saat 11.00'de toplanacak. AK Parti'de yeni dönemde grup başkan vekillikleri için partinin transfer isimlerinden İstanbul Milletvekili Ertuğrul Günay, Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Yozgat Milletvekili

Bekir Bozdağ ve Ankara Milletvekili Haluk İpek'in isimleri ön plana çıktı. Başbakan Erdoğan'ın AK Parti Grup Başkan Vekili Salih Kapusuz'un yeni dönemde de bu göreve devam etmesini istediği ancak Kapusuz'un 'affını' istediği belirtiliyor.

(DA-OK-OK-Y)