AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur: Milletimiz Güven ve İstikrar İstiyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur: Milletimiz Güven ve İstikrar İstiyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur: Milletimiz Güven ve İstikrar İstiyor
CHA - Haberler | Politika

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Ahmet Edip Uğur, AK Parti döneminde gerçekleşen yenilikler ve hizmetlere dikkatli bir biçimde bakıldığında farkın açıkça görülebileceğini söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Ahmet Edip Uğur, AK Parti döneminde gerçekleşen yenilikler ve hizmetlere dikkatli bir biçimde bakıldığında farkın açıkça görülebileceğini söyledi. Uğur, "Milletimiz huzur, güven, istikrar istiyor. Kentlerde hayal edilemeyenleri, yapılamayanları AK Partili belediyeler yapıyor. AK Parti hortumları kestikten, yolsuzlukları önledikten, yasakları kaldırdıktan sonra yapılamayacak bir şey olmadığını herkese gösterdi." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur, Balıkesir'in Bigadiç İlçesi Belediye Başkanı Mustafa Göksel'i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Uğur, AK Parti döneminde gerçekleşen yenilikler ve hizmetlere dikkatli bir biçimde bakıldığında farkın açıkça görülebileceğini bildirdi. Uğur, "Sizlere güveniyoruz, çalışmalarınızda başarılar diliyorum." diye konuştu.

Başkan Göksel ise ilçede gerçekleşen ve gerçekleşmekte olan projelerini anlatarak, gece gündüz halk için çalıştıklarını kaydetti. Bigadiç'te modern şehirciliğin gereklerinin tamamını icra etmeye çalıştıklarını aktaran Başkan Göksel, "Yeşil alanlarıyla, sosyal donatılarıyla, ilçe merkeziyle ve hizmet binalarıyla mükemmel bir hale geliyor ve gelmeye de devam edecek." ifadesini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edip Uğur, Bigadiç programı kapsamında Kaymakam Süleyman Yıldırım'ı da makamında ziyaret etti.

Kaynak: CHA

Manşet Haberler

title