AK Parti Edirne Milletvekili Budak Açıklaması

AK Parti Edirne Milletvekili Budak Açıklaması

AK Parti Edirne Milletvekili Necdet Budak, "Biz Proje Yapıp, Üretiyoruz. Diğerleri Eleştiri Yapmaktan Başka Ne Yapıyor" Dedi.

AK Parti Edirne Milletvekili Budak Açıklaması

AK Parti Edirne Milletvekili Necdet Budak, "Biz proje yapıp, üretiyoruz. Diğerleri eleştiri yapmaktan başka ne yapıyor" dedi.

Partisinin Uzunköprü İlçe Teşkilatını ziyaret eden Budak, her hafta sonu Edirne'nin ilçe, belde ve köylerine ziyaretler yaptığını ve insanlarla görüşüp sorunlarını dinlediğini, sorunların çözümü için projeler ürettiklerini söyledi.

Budak, şöyle devam etti:

"Ayda yılda bir seçim bölgesine giden, seçimden seçime seçmeni hatırlayan, onlardan sadece oy istemek için yanlarına uğrayan, genel seçimler yaklaştığı için halkı düşünüyormuş gibi yapan siyasetçiler, siyasette kalabilmek için bulabilecekleri eksik, yapılmayan hizmet, tutulmayan söz bulamadıkları AK Parti ve Necdet Budak üzerinden siyaset yaparak var olabileceklerini göstermeye çalışmaktadırlar.

Kendilerine göre her zamanki gibi seçmene selam siyaseti yapıyorlar. Ama o kadar halktan uzaklar ki, AK Parti iktidarları tarafından, götürülen her hizmet, tutulan her söz, yapılan her yatırım, halkın artan refahı, huzuru ve mutluluğu partimizi birinci parti yapacaktır.

Seçimlerde partiler yapacağı yatırım, götüreceği hizmet ve sunduğu projelerle halkından oy ister. Bizde projelerimizle buradayız. Biz proje yapıp, üretiyoruz. Diğerleri eleştiri yapmaktan başka ne yapıyor. Parti teşkilatlarımız ve şahsım her zaman olduğu gibi bundan sonra da vicdanımız rahat bir şekilde, alnımız açık, başımız dik, göğsümüzü gere gere Edirne'de dolaşacağız. Bizim demagojiyle, içi boş vaatlerle kaybedecek zamanımız yok. Edirne'ye daha çok verecek hizmetimiz, götürülecek yatırımımız ve projelerimiz var."

- EDİRNE

Kaynak: AA