AK Parti Edirne Milletvekili Budak Açıklaması

AK Parti Edirne Milletvekili Budak Açıklaması

AK Parti Edirne Milletvekili Necdet Budak, TOKİ Tarafından Keşan'da Yapılacak Roman ve Yoksul Konutların İhalesinin 25 Nisan'da Yapılacağını Bildirdi.

AK Parti Edirne Milletvekili Budak Açıklaması

AK Parti Edirne Milletvekili Necdet Budak, TOKİ tarafından Keşan'da yapılacak roman ve yoksul konutların ihalesinin 25 Nisan'da yapılacağını bildirdi.

Budak, yaptığı yazılı açıklamada, TOKİ çalışmalarının Keşan'a getirilmesi çabalarının sonuç verdiğini belirtti.

TOKİ'nin Keşan Yenimescit Mahallesinde yoksul ve roman vatandaşlara yönelik olarak toplam 736 konut yapacağını vurgulayan Budak, şunları kaydetti:

"TOKİ'nin, Keşan'da 436'sı yoksul konut ve 300'ü roman konutları olmak üzere toplam 736 adet konut, 1 adet sosyal tesis, 1 adet ticaret merkezi, 1 adet 16 derslikli ilköğretim Okulu, 1 adet cami ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı ihalesi 25 Nisan 2011 tarihinde yapılacak.

Daha önce yapılması planlanan ihale, inşaat alanındaki parselizasyon işleminin mahkeme tarafından iptali ve tapu işlemlerinde yaşanan bazı sıkıntılar nedeniyle ertelenmişti.

Konunun çözüme kavuşması amacıyla yaptığımız girişimler sonucunda konu çözümlenmiştir. Keşan ilçemizdeki TOKİ çalışmalarının şimdiden hayırlı olmasını diliyorum."

- EDİRNE