AK Parti Düzce Danışma Meclisi Eylül Ayı Toplantısı

AK Parti Düzce Danışma Meclisi Eylül Ayı Toplantısı

AK Parti Düzce İl Danışma Meclisi eylül ayı toplantısı yapıldı.

AK Parti Düzce Danışma Meclisi Eylül Ayı Toplantısı

AK Parti Düzce İl Danışma Meclisi eylül ayı toplantısı yapıldı.

Bir restoranda düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, ülkenin cunta rejiminin bıraktığı izlerden kurtulması gerektiğini belirterek, "AK Parti, Türkiye'de sivil zihniyeti yerleştirmeye çalışıyor" dedi.

AK Parti Teşkilatı'nın Türkiye'deki tarihi görüşü gerçekleştiren teşkilat olduğunu dile getiren Korkmaz, bu namusu korumak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi.

Korkmaz, hiçbir kimsenin bu teşkilatın içerisine fitne sokamayacağını ifade ederek, "Bu teşkilatın üyelerini ayrı kamplara bölme girişiminde bulunamaz. Buna müsaade etmemiz söz konusu değildir. Ama Düzce'de siyaseti kendilerinin yönlendirdiğini düşünenler yerel seçimler öncesinde teşkilat içerisine fitne sokarak ayrıştırma gayreti içerisine giriyorlar. Buna hepimiz şahidiz. Fakat teşkilatımız içerisinde kesinlikle bölünme yoktur, olması da mümkün değil" diye konuştu.

Düzce'de siyaseti AK Parti il merkezinin tayin ettiğine dikkati çeken Korkmaz, istişarenin ortak aklı bulmada önemli rol oynadığını, bu nedenle buna göre hareket edilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Toplantıda, AK Parti'ye katılan HAS Parti Düzce İl Başkanı Halil Aydın, Cumayeri Belediye Başkanı Yakup Keleş, MHP Beyköy Eski Belediye Başkanı Osman Kılıç ile bazı Beyköy ve Cumayeri belediye meclis üyelerine AK Parti rozeti takıldı.

Partiye katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Aydın, "Bundan sonraki süreçte ülkemizi daha yükseklere çıkarmak için hep birlikte güzel işler yapacağız" dedi.

Toplantı, daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Muhabir: Onur Orhan

Yayıncı: Murat Paksoy - DÜZCE