AK Parti Çarşamba İlçe Kadın Kolları Başkanı İstifa Etti

AK Parti Çarşamba İlçe Kadın Kolları Başkanı İstifa Etti

Samsun'un Çarşamba İlçesi AK Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Medina Acar, Sağlık Sorunları Yüzünden Görevinden İstifa Etti.

AK Parti Çarşamba İlçe Kadın Kolları Başkanı İstifa Etti

Samsun'un Çarşamba İlçesi AK Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Medina Acar, sağlık sorunları yüzünden görevinden istifa etti.

Çarşamba AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'ndan istifa eden Av. Mediha Acar, görevini eski yönetimde başkan yardımcısı olan Ümmühan Bedir'e bıraktı. Eski Başkan Acar'ın yanı sıra memuriyet ve benzer olaylar nedeniyle istifa eden yönetimdeki diğer personellerin yerine yeni atamaların yapıldığı öğrenildi.

Eski Başkan Av. Mediha Acar, yaptığı açıklamada, "Rahatsızlığım nedeniyle istifa etmek zorunda kaldım. Kadın kolları olarak geçmişte yönetimle mükemmel bir tempoda çalıştık ve büyük başarılar elde ettik. Önümüzde yaklaşan seçim süreci varken hastalığımla birlikte görevimi aynı tempoda yerine getiremeyeceğimi düşünerek, partideki arkadaşlarla istişare ederek görevimi bıraktım. Yönetime veya herhangi bir şeye kırgınlık ya da başka bir olay kesinlikle bulunmamaktadır" dedi.

(EŞ-MAY-SN-SN-Y)