AK Parti Burdur 2. İl Danışma Meclisi Toplantısı - Haberler
Haberi Paylaş

AK Parti Burdur 2. İl Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Burdur 2. İl Danışma Meclisi Toplantısı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Politika

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, "Geçmişte 'kalkınma ajansları Türkiye'yi eyaletlere bölecek' diyen muhalefet, çok geçmeden 2 sene sonra bir de baktık ki 'benim ilime neden kalkınma ajansı kurmadın' diye soru önergeleri verdi."

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, "Geçmişte 'kalkınma ajansları Türkiye'yi eyaletlere bölecek' diyen muhalefet, çok geçmeden 2 sene sonra bir de baktık ki 'benim ilime neden kalkınma ajansı kurmadın' diye soru önergeleri verdi. AK Parti'yi sorguladı, suçladı" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Genel Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, AK Parti Burdur 2. İl Danışma Meclisi Toplantısına katıldı. Türel'i Burdur Nurcihan Velicangil Kültür Merkezi önünde AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Hasan Hami Yıldırım, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, AK Parti Burdur İl Başkanı İbrahim Ekici ve partililer karşıladı.

Burdur Nurcihan Velicangil Kültür Merkezi'nde düzenlenen AK Parti Burdur 2. İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda AK Parti Burdur İl Başkanı İbrahim Ekici, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, AK Parti Burdur Milletvekilleri Hasan Hami Yıldırım ve Bayram Özçelik, birer konuşma yaparak, Menderes Türel'i Burdur'da görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

AK Parti'nin makam ve mevki düşünen bir partinin mensubu olmadıklarını, milletin hizmetkarı olduklarını dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, AK Parti'nin Türkiye'yi kalkındırmaya yönelik hedefleri olduğunu açıkladı. Türkiye'yi kalkındırma yolunda 10 yıldır yapılan hizmetleri işaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, yerel seçimlerin önemini anlattı. Yerel seçimlerin ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin çok önemli olduğunu ifade eden Türel, Türkiye'nin AK Parti'ye ihtiyacı olduğunu söyledi.

Muhalefetin tutumlarına karşı AK Parti teşkilatlarının diri ve bir olması gerektiğini vurgulayan Türel, muhalefetin, AK Parti'ye karşı iftira ve yalan söylemlerinde her zaman dersi aldığını ve alacağını dile getirerek, "Çünkü Türkiye'de akşam söylediğini, sabah unutan bir muhalefet var. Bunu biz Büyükşehir Yasası'nda gördük. Geçmişte 'Kalkınma ajansları Türkiye'yi eyaletlere bölecek' diyen muhalefet, çok geçmeden 2 sene sonra bir de baktık ki 'Benim ilime neden kalkınma ajansı kurmadın' diye soru önergeleri verdi. AK Parti'yi sorguladı, suçladı" diye konuştu.

Kılıçdaroğlu'nun 'Yalan söyleyenden başbakan olmaz' sözünü hatırlatan Türel, " Sayın Başbakanımız Grup Toplantısında bir cümle söyledi. Sayın Kılıçdaroğlu'na atıfta bulunmak suretiyle Kılıçdaroğlu'nun bir sözünü tekrarladı. Dedi ki: 'Kılıçdaroğlu: Yalan söyleyenden başbakan olmaz' demiş. Sayın Başbakanımız ekledi, 'Kılıçdaroğlu hayatında ilk defa doğruyu söylemiş' Yalan söyleyenler başbakan olmadığı için Kılıçdaroğlu hayat boyu iktidar olamıyor, bu millette her zaman iktidarı Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teslim ediyor" dedi.

AK Parti teşkilatlarının ve milletvekillerinin en fazla 5 saat uyuduğunu dile getiren Türel, Başbakan Erdoğan'ın programının yoğunluğunu dile getirerek, "Milletvekillerimiz ben de dahil en fazla 5 saat uyuyoruz ama Başbakanımızın programı yoğun, Başbakanımızın çalışma azmini görseniz, kimse çalışıyorum diyemez" şeklinde konuştu.

Menderes Türel konuşmasından sonra AK Parti'ye yeni katılanlara rozetlerini taktı. AK Parti'nin yeni mensupları Türel ile basın mensuplarına poz verdi.

AK Parti Burdur 2. İl Danışma Meclisi Toplantısına AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Hasan Hami Yıldırım, Uşak Milletvekili Mehmet Altay, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ekici ve partililer katıldı. - BURDUR

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Menderes Türel, Ak Parti, Türkiye, Burdur, Politika, Güncel, Haber

title