Ak Parti, Beyşehir Belediye Başkan Adayını Tanıttı

Ak Parti, Beyşehir Belediye Başkan Adayını Tanıttı

AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı, genel merkez tarafından Beyşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Murat Özaltun ile aday adaylarını yemekli tanıtım toplantısında bir araya getirdi.

Ak Parti, Beyşehir Belediye Başkan Adayını Tanıttı

AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı, genel merkez tarafından Beyşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Murat Özaltun ile aday adaylarını yemekli tanıtım toplantısında bir araya getirdi.

Mehmet Akif Ersoy Parkı'ndaki bir restoranda verilen yemeğe, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, İlçe Başkan Yardımcısı Hazım Kesme, İlçe Belediye Başkan Adayı Murat Özaltun, başkan aday adayları ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

Yemekten sonra bir konuşma yapan İlçe Teşkilat Başkanı Nafiz Huğlu, buluşmada yaşanan birlik ve beraberlik tablosunun örnek bir durum oluşturduğunu belirterek, "Bu şu demektir; bu seçim sürecinde, Beyşehir Belediye Başkanlığı seçiminde hep birlikte, omuz omuza ve beraber çalışacağız demektir.  Beyşehir ve AK Parti için çalışacağız demektir" diye konuştu. Huğlu, 27 Aralık gününden itibaren ise AK Parti Teşkilatı olarak Beyşehir'de seçim çalışmalarına seçim koordinasyon merkezi tarafından başlanacağını kaydetti.

AK Parti Beyşehir Belediye Başkan Adayı Murat Özaltun da konuşmasında, Beyşehir'i hak ettiği güzel yatırımlara kavuşturarak marka şehir olması için ne gerekiyorsa yapmak için elinden geleni fazlasıyla yapmaya gayret göstereceğini dile getirdi. Özaltun, "İnşallah bundan sonra da  bu birlikteliğimizi Allah'ım bozmak nasip etmesin, bozmak isteyenlere de Allah'ım fırsat vermesin. Seçim süreci öyle bir hale geldi ki artık bir yerel seçimden başka bir şekle geldi bu seçim. Bir Türkiye davası, bir başbakan Recep Tayyip Erdoğan davası şekline geldi. Beyşehirli hemşehrilerimin de bu bilinçte olduğunu bildiğim için onlardan bu süreçte yardım ve dualarını bekliyorum" diye konuştu.

Belediye başkan aday adayları, daha sonra aday olan Özaltun ve partililerle hatıra fotoğrafı çektirdi. - Konya