AK Parti 23. Dönem Konya Milletvekilleri, Mazbatalarını Aldı
Haberler » Yerel » Haber

AK Parti 23. Dönem Konya Milletvekilleri, Mazbatalarını Aldı

22 Temmuz Milletvekili Genel Seçimi Sonrası Konya'da Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)'nden Milletvekili Seçilenler Mazbatalarını Aldı.

AK Parti 23. Dönem Konya Milletvekilleri, Mazbatalarını Aldı

22 Temmuz Milletvekili Genel Seçimi sonrası Konya'da Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)'nden milletvekili seçilenler mazbatalarını aldı.

Konya İl Seçim Kurulu'na gelen 23. Dönem Ak Parti Konya Milletvekilleri Hasan Angı, Muharrem Candan, Özkan Öksüz, Orhan Erdem, Abdullah Çetinkaya, Ayşe Türkmenoğlu, Harun Tüfekçi, Mustafa Kabakçı, Özkan Öksüz ve Ali Öztürk mazbatalarını kendileri aldı. Milletvekilleri Sami Güçlü, Ahmet Büyükakkaşlar ile Hüsnü Tuna'nın mazbatalarını ise vekaleten diğer vekiller aldı. Burada konuşan Ak Parti Konya Milletvekili Hasan Angı, milletin kendilerine hizmete devam için tekrar görev verdiğini belirterek, "Bize verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek ve milletimiz için en iyiyi yapmak için canla başla çalışmaktır. Bize verilen bu emaneti en iyi şekilde koruyacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi. Konuşmaların ardından Ak Parti milletvekilleri, mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Metin Kakı'nın elinden aldı.

(MÇ-FM)

27.07.2007 12:52 TSİ