Ak Genler Mecliste

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Ak Genler Mecliste

AK Parti Nilüfer İlçe Gençlik Kolları, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret ederek, Başbakan Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu ve Emine Yavuz Gözgeç ile bir araya geldi.

AK Parti Nilüfer İlçe Gençlik Kolları, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret ederek, Başbakan Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile AK Parti Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu ve Emine Yavuz Gözgeç ile bir araya geldi.

AK Parti Nilüfer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hamza Yurdaer ve gençlik kolları heyeti, Ankara'ya çıkarma yaptı.AK Parti grup toplantısına katılan Nilüferli AK Gençler, Başbakan Binali Yıldırım'la bir araya geldi. Yıldırım, "Sizler; kökü geçmişte, gözü gelecekte olan bir gençliksiniz. Türkiye'nin umudusunuz. Ülkemizin ve AK Parti'nin geleceği sizlerle aydınlanacak. Türkiye'nin önündeki engeller sizlerle aşılacak" dedi.

"Başkanlık sistemini halka anlatacağız"

Gençliğe yapılan yatırımın şuurunda olduklarını söyleyen Hamza Yurdaer ise, Türkiye'nin geleceği için sorumluluk almaktan asla çekinmeyeceklerini belirterek, "Ülkemizin önündeki engelleri kaldırmak için gece gündüz demeden çalışacak. Yeni anayasa ve başkanlık sistemini halkımıza anlatmak için kolları sıvayacağız" ifadelerini kullandı. - BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet Haberler

title