Ak Gençler Uzunköprü'de Toplandı

Ak Gençler Uzunköprü'de Toplandı

Uzunköprü ve Edirne Ak Parti Gençlik Kolları haftalık yönetim kurulu toplantılarını İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çalışkan'ın yönetiminde Uzunköprü'de ortaklaşa olarak gerçekleştirdiler.

Ak Gençler Uzunköprü'de Toplandı

Uzunköprü ve Edirne Ak Parti Gençlik Kolları haftalık yönetim kurulu toplantılarını İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çalışkan'ın yönetiminde Uzunköprü'de ortaklaşa olarak gerçekleştirdiler. Parti ilçe teşkilatında yapılan toplantının ardından bir restauranta giden gençler, burada diğer gençler ile birlikte çay içip sohbet ettiler.

Gerçekleştirilen toplantı ile ilgili olarak yapılan açıklamada 'Ak Parti il ve ilçe gençlik kollarının haftalık mutat toplantıları Çarşamba günleri yapılıyor. Bu hafta Edirne İl Gençlik Kolları Yönetimi ile Uzunköprü İlçe Gençlik Kolları yönetimi olarak ortaklaşa bir toplantı yaptık. İl Başkanımız Hakan Çalışkan başkanlığında yapılan toplantı oldukça verimli geçti'denildi. Gençlerin restauranttaki çay sohbetine Ak Parti Uzunköprü Belediye Başkan Aday Adayı Şadan Atalay da katıldı. - EDİRNE