Airfel, Sodex Talihlilerine Kombi ve Klimalarını Teslim Etti

Sanko Holding Şirketlerinden Airfel, Isk -Sodex 2008 Fuarı Kapsamında 5 Klima, 5 Kombi Hediye Etti. Airfel, Düzenlenen Çekilişe Katılanlar Arasından Belirlenen Talihlilere Hediyelerini Teslim Etti.

Airfel, Sodex Talihlilerine Kombi ve Klimalarını Teslim Etti

Sanko Holding şirketlerinden Airfel, ISK-SODEX 2008 Fuarı kapsamında 5 klima, 5 kombi hediye etti. Airfel, düzenlenen çekilişe katılanlar arasından belirlenen talihlilere hediyelerini teslim etti.

Isıtma-soğutma, havalandırma sektörünün öncülerinden Airfel, ISK-SODEX Fuarı'na katılarak ürünlerini ve yeniliklerini tanıttı. Airfel, fuar kapsamında düzenlenen çekilişle klima ve kombi hediye etti.

Fuarda aldıkları kuponlar ile çekilişe katılan ziyaretçiler arasından klima ve kombi kazanan 10 talihli belirlendi. Airfel, üstün teknoloji ürünü 5 klima ve 5 kombiyi sahiplerine teslim etti. Nurten Ademoğlu, Mustafa Birinci, Gökhan Gonca, Arzu Aktaş İnce ve Fahrettin Yıldız Airfel klima; Bekir Erdinç Boz, Ahmet Görünüş, Nami Kodal, Bilal Öztürk ve Yıldıray Yıldırım ise Aifrel komsinin sahibi oldu.

Isıtma-soğutma sektörünün öncülerinden Airfel, kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla dünya standartlarında ürünler sunuyor. Airfel Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ConAplus, ConAbase, ConAfel, ConAplasma ve ConAcel serisi klimalar ile Kalem Kumanda'nın lasmanını ISK-SODEX 2008'de gerçekleştirdi. Airfel, yeni ürünlerini, iki yılda bir düzenlenen ISK-SODEX'te tanıtmanın yanı sıra fuarda düzenlenen ürün çekilişinin de sponsorluğunu üstlendi.