Ahmet Yörük Haberleri

Ahmet Yörük haber, Ahmet Yörük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Yörük - 2.9.2020
Türkiye'nin Arnavutluk'ta inşa edeceği konutların çalışmaları devam ediyor
Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, Arnavutluk'ta geçen yıl meydana gelen depremin ardından inşa edilecek konutların devam eden çalışmalarında incelemelerde bulundu.
Ahmet Yörük - 28.7.2020
Türkiye'den Arnavutluk'un Sivil Acil Durumlarla Mücadele birimine hibe
Etkinliğe Arnavutluk Savunma Bakanı Olta Xhaçka, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ve Arnavutluk Silahlı Kuvvetlerinin komutanları katıldı.
Ahmet Yörük - 17.7.2020
İletişim Başkanlığının "15 Temmuz'da 15 Panel" programının Arnavutluk bölümü yayınlandı
Türkiye'nin Atina Basın Müşaviri Duygu Leloğlu moderatörlüğünde video konferans yoluyla gerçekleştirilen "Arnavutluk Kamuoyunun 15 Temmuz Darbe Girişimine Bakışı: FETÖ Faaliyetlerine Devam Ediyor mu?" konulu panele, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, emekli Arnavut büyükelçi Abdi Baleta ve yönetmen yazar Armand Bora katıldı.
Ahmet Yörük - 16.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa, Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük'ün yanı sıra ülkedeki Türk kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile öğrenciler ve velileri katıldı.
Ahmet Yörük - 15.7.2020
Son dakika haberleri | 15 Temmuz şehitleri Balkanlar'da anılıyor
Arnavutluk'un başkenti Tiran'da Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığınca (TİKA) yapılan "15 Temmuz Demokrasi Parkı" içindeki "15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anıtı" önündeki programa Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ile ülkedeki Türk kurumlarının temsilcileri katıldı.
Ahmet Yörük - 14.5.2020
YTB'den Arnavutluk'ta ihtiyaç sahiplerine ramazan yardımı
Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin yardımlarının bitmediğini ve her zaman Arnavut kardeşlerinin yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.
Ahmet Yörük - 12.5.2020
Türkiye'nin tıbbi yardımları Arnavutluk'a ulaştı
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Türk Kızılay tarafından Arnavutluk'a gönderilen sağlık malzemesini taşıyan uçak, Uluslararası Tiran Havalimanı'nda, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, Arnavutluk Sağlık ve Sosyal Koruma Bakanlığı temsilcileri ve Arnavutluk Kızılhaç yöneticileri tarafından karşılandı.
Ahmet Yörük - 29.4.2020
Arnavutluk'taki Türk vatandaşları yurda dönüyor
Ellerinde Türk bayrakları taşıyan vatandaşlar, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ve büyükelçilik yetkililerinin katılımıyla Tiran Uluslararası Havalimanı'ndan Türkiye'ye uğurlandı.
Ahmet Yörük - 28.4.2020
TİKA, Arnavutluk'taki ihtiyaç sahiplerine yardımlarını sürdürüyor
Başkent Tiran'da, TİKA ile Geleceğin Alternatifi Vakfı (ALSAR) iş birliğinde yetim çocuk barındıran yüzlerce aileye gıda yardım paketleri dağıtıldı. Dağıtıma Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük de katıldı.
Ahmet Yörük - 21.4.2020
Kosova ve Arnavutluk'taki Türk vatandaşları yurda getiriliyor
Arnavutluk'ta bulunan Türk vatandaşları, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ve büyükelçilik yetkililerinin katılımıyla, Kosova'nın başkenti Priştine'ye uğurlandı.
Ahmet Yörük - 5.3.2020
Arnavutluk'ta İdlib'de şehit düşen askerler için mevlit okundu
Başkent Tiran'a bağlı Mushqeta köyündeki camide düzenlenen programa Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, ülkedeki Türk kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile bölge halkı katıldı.
Ahmet Yörük - 4.3.2020
Arnavutluk'ta Ulusal İmar Komitesi Toplantısı düzenlendi
Toplantıya katılan Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük de Arnavutluk'ta kasım ayında yaşanan depremin ilk gününden itibaren Türkiye'nin Arnavutluk halkına yardımcı olmak için tüm kaynaklarını seferber ettiğini vurguladı.
Ahmet Yörük - 13.2.2020
Arnavutluk'ta "Balkanlarda Hoşgörünün Dili Türkçe" Konferansı düzenlendi
İşkodra Yunus Emre Enstitüsü (YEE) tarafından düzenlenen konferansa, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, Türk Dili Kurumu (TDK) Başkanı Prof.
Ahmet Yörük - 24.1.2020
Arnavutluk'ta geleneksel Türk tatlıları tanıtıldı
Dünyanın en iyi ilk 10 şefi arasına giren Ebru Baybara Demir'in katılımıyla düzenlenen atölyeye Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, eşi Ayşegül Erdal Yörük, ATTSO Kadın Girişimciler Grubu Başkanı Özlem Kal, Arnavutluk milletvekilleri, ülkedeki Türk kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Ahmet Yörük - 14.1.2020
Türkiye'den Arnavutluk polisine araç ve ekipman yardımı
Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ve Arnavutluk Emniyet Genel Müdürü Ardi Veliu ile başkent Tiran'daki Hızlı Müdahale Dairesinde düzenlenen ekipman teslim törenine katılan Ersoy, araç ve ekipmanların kazasız ve belasız kullanılması temennisinde bulundu.
Ahmet Yörük - 11.1.2020
Bakan Kurum, Arnavutluk'ta 500 konutun yapılacağı proje sahasını ziyaret etti Açıklaması
Kurum ve Rama'ya ziyaretinde Arnavutluk Yeniden İnşa Bakanı Arben Ahmetaj, Arnavutluk Kültür Bakanı Elva Margariti, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ile diğer yetkililer eşlik etti.
Ahmet Yörük - 11.1.2020
Türkiye ile Arnavutluk arasında "500 konut inşası" protokolü imzalandı
Protokol imzalanma töreninde Arnavutluk Başbakanı Rama, Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Arnavutluk Kültür Bakanı Elva Margariti, Arnavutluk Yeniden İnşa Bakanı Arben Ahmetaj, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ve diğer yetkililer katıldı.
Ahmet Yörük - 10.1.2020
Bakan Kurum, Arnavutluk'taki Türk kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti
Bakan Kurum, Türkiye-Yunanistan karşılaşması öncesinde futbolcularla sohbet etti, ardından Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ve beraberindeki heyetle maçı izledi.
Ahmet Yörük - 10.1.2020
Bakan Kurum, Arnavutluk Cumhurbaşkanı Meta ile görüştü
Cumhurbaşkanlığında yapılan görüşmede Kurum'a, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ve diğer yetkililer de eşlik etti.
Ahmet Yörük - 20.12.2019
Türkiye Vakıflar Genel Müdürlüğü heyetinden Arnavutluk ziyareti
Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ile Vakıflar Genel Müdürlüğü heyeti, Kültür Bakanı Elva Margariti ile İşkodra'daki Kurşunlu Camisi'nin restorasyon projesini görüştü.
Ahmet Yörük - 18.12.2019
Türk Kızılay Arnavutluk'ta öğrencilere kırtasiye yardımı yaptı
Okul öncesinden liseye kadar eğitim verilen okuldaki programa, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük'ün eşi Ayşegül Erdal Yörük, Türk Kızılay Uluslararası Operasyonlar Müdürü Anıl Kocabal katıldı.
Ahmet Yörük - 18.12.2019
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Arnavutluk Maliye ve Ekonomi Bakanı Denaj ile görüştü
Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet, Arnavutluk Maliye ve Ekonomi Bakanı Anila Denaj, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ve Arnavutluk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (UCCIAL) temsilcileri ile görüştü.
Ahmet Yörük - 12.12.2019
Arnavutluk Başbakanı Rama, depremde arama kurtarma çalışmalarına katılanlara madalya verdi
Etkinlikte Türk ekipleri adına madalyayı teslim alan Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük de "Bizim dost ülkemiz Arnavutluk'taki kardeşlerimize yardım etmemizi biz doğal bir sorumluluk olarak görüyoruz.
Ahmet Yörük - 6.12.2019
Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Yörük: "Dost Arnavut halkı için tüm imkanlarımızı seferber ettik"
Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, Arnavutluk'taki depremin ardından Türkiye tarafından inşa edilecek 500 konuta ilişkin, "Dost Arnavut halkı için tüm imkanlarımızı seferber ettik.
Ahmet Yörük - 6.12.2019
Arnavutluk'taki depremzede çocukların yüzü Türkiye ile güldü
Arnavutluk'un Leş (Lezha) iline bağlı Şingin ilçesindeki (Shengjin) koordinasyon merkezinde düzenlenen etkinliğe, ATTSO Kadın Girişimciler Grubu Onursal Başkanı da olan Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük'ün eşi Ayşegül Erdal Yörük, girişimciler, çocuklar ve aileleri katıldı.
Ahmet Yörük - 3.12.2019
Türkiye'nin ikinci yardım uçağı Arnavutluk'a indi
Tiran Uluslararası Havalimanı'na inen ve Arnavutluk'taki depremzedeler için çadır, battaniye, portatif yatak ve ısıtıcılardan oluşan yardım malzemelerini taşıyan Türk askeri uçağı, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük, Arnavutluk Savunma Bakan Yardımcısı Petro Koçi'nin yanı sıra Arnavut ve Türk askerler ile Arnavutluk kurum temsilcileri tarafından karşılandı.
Ahmet Yörük - 29.11.2019
Büyükelçi Yörük ve Türk Kızılay Genel Müdürü Altan deprem bölgesinde
Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ve Türk Kızılay Genel Müdürü İbrahim Altan, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Yörük Haberleri | Ahmet Yörük Kimdir - Haberler - Ahmet Yörük haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Yörük kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'nin Arnavutluk'ta inşa edeceği konutların çalışmaları devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 21:32:17. #1.15#
title