Ahmet Suat Özyazıcı Yeniden Trabzonspor'da

Ahmet Suat Özyazıcı Yeniden Trabzonspor'da

Ahmet Suat Özyazıcı Yeniden Trabzonspor'da
CHA - Haberler | Spor

Trabzonspor'a 4. Kez Lig Şampiyonluğu ve Sayısız Kupa Sevinci Yaşatan Efsane Teknik Direktör Ahmet Suat Özyazıcı, Yeniden Trabzonspor'da.

Trabzonspor'a 4. kez lig şampiyonluğu ve sayısız kupa sevinci yaşatan efsane teknik direktör Ahmet Suat Özyazıcı, teknik heyet ve yönetime danışmanlık yapacak.

Futbol Danışmanı görevine getirilen Özyazıcı için imza töreni düzenlendi. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törene Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Teknik Direktör Şenol Güneş, Futbol Koordinatörü Özkan Sümer, Sportif Direktör Ünal Karaman, Gençlik Geliştirme Merkezi Koordinatörü Sadi Tekelioğlu, Divan Başkanlık Kurulu eski ve yeni Başkanları Nizamettin Algan ile Ali Özbak katıldı.

Asbaşkan Hacısalihoğlu, burada yaptığı konuşmada, Trabzonspor'a çeşitli dönemlerde hizmetleri, katkıları olanların bugün kulüp çatısı altında toplayarak kulübü daha yukarıya taşınma gayretinde olduklarını belirtti. Hacısalihoğlu, "Son şampiyonluklarda katkısı olan Ahmet Suat Özyazıcı hocamıza da bu konuda gösterdiği anlayış ve özveriden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi futbol danışmanı olarak görev yapacak. Başkan, yönetim ve teknik heyete danışmanlık yapacak, kulübün temsilinde de ismi ve kişiliğiyle katkılar sağlayacaktır." dedi.

Bu katılımın camiada coşku ve sevinç yarattığını gördükleri için mutlu olduklarını dile getiren Hacısalihoğlu, "Teknik Direktörümüz Sayın Şenol Güneş'in de bu yönde arzusu olmuştur. Böylelikle çalışma dönemini başlattık. İki yılı aşkın süre önce bu göreve gelirken her konuda birlik beraberliği oluşturma gayretleri içerisinde olacağımızı söylemiştik. Bunları sözde bırakmadık. Daha önce bu kulübe hizmet etmiş başkanlarımızı bir araya getirmiştik. Tartışılan konuları ortadan kaldırmaya çalışmıştık. Şimdi de teknik anlamda Trabzonspor'a hizmetleri olmuş isimleri bir arada bulundurma şansını yakaladık. Taraftarlarımızda ve camiamızda da birlikteliği arttırırsak Trabzonspor çok daha huzurlu, çok daha başarılı ve mutlu olacaktır. Bu konuda herkesin gayretlerini bekliyoruz." diye konuştu.

Futbol Danışmanı Özyazıcı da kendisini bu göreve layık gördüğü için yönetime teşekkür etti. Özyazıcı, şöyle konuştu;

"Eski takım arkadaşlarımla, sporcularımla, yöneticilerle bir araya gelmekten mutluyuz. Hep birlikte çalışırsak eski günlerimize döneceğiz. Trabzonspor'a başarılar diliyor hepinize saygılar sunuyorum."

Teknik Direktör Şenol Güneş ise bu birlikteliğini kulübün geleceği adına çok önemli hedefleri olduğunu dile getirdi. Güneş, "Ahmet Suat Özycazıcı ve Özkan Sümer geçmişte birlikte çalıştığım isimler. Hem birliktelikleri hem de sohbetleriyle bana katkıda bulundular. Şimdi makam ve mevkileriyle daha da katkılı olacaklardır. Trabzonspor'un geçmişi ve geleceği önemli. Geçmişten ders alarak geleceği planlayacağız. Yeni Ahmet Suat Özyazcılar, yeni Özkan Sümerler, yeni Şenol Güneşler ortaya çıkarmak dileğiyle." diye konuştu.

Futbol Koordinatörü Özkan Sümer de birlikteliğin önemli bir ihtiyaç olduğunu söyleyerek, bunun sadece bir fotoğraf oarak kalmaması temennisinde bulundu. Camianda yaşanan en büyük sorunlardan birisinin fark edilir bir parçalanma olduğuna vurgu yapan Sümer, "Bu birliktelik bunu iyileştirme anlamında etkin olacaktır. Şekilsel değil işlevsel bir birliktelik olmasını ve bu resmin daha ileri taşınmasını umuyorum. Bir arada olmak ayrı bir güvence ve destek." yorumunu yaptı.

Yapılan konuşmaların ve imza töreninin ardından Futbol Koordinatörü Özkan Sümer, Teknik Direktör Şenol Güneş ve Sportif Direktör Ünal Karaman, Özyazıcı'ya teknik adamlık yıllarına ait fotoğraf ve plaket hediye ettiler.

Hasta olduğu için imza törenine katılamadığı belirtilen ve sonradan kulübü gelen Başkanı Sadri Şener'in de katılımıyla basın mensuplarına toplu fotoğraf verildi.

(CİHAN)

Ahmet Suat Özyazıcı Yeniden Trabzonspor'da
Ahmet Suat Özyazıcı Yeniden Trabzonspor'da
Ahmet Suat Özyazıcı Yeniden Trabzonspor'da

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title