Ahmet Selim Haberleri

Ahmet Selim haber, Ahmet Selim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Selim - 19.5.2016
ABD ve Avrupa'da Yükselen İslamofobi, Washington'da Tartışıldı
SETA DC tarafından düzenlenen "ABD ve Avrupa'da İslamofobi: Politika Çıkarımları" başlıklı panele SETA İstanbul'dan Enes Bayraklı, Salzburg Üniversitesinden Farid Hafez, Sosyal Politika ve Anlayış Enstitüsünden (ISPU) Dalia Mogahed ve Amerikan-İslam İlişkileri Konseyinden (CAIR) Corey Saylor konuşmacı olarak katıldı. Panelin moderatörlüğünü SETA DC'den Ahmet Selim Tekelioğlu yaptı.
Ahmet Selim - 18.4.2016
Yavuzeli'nde Yaşlılara Bakım Hizmeti
Kaymakam Ahmet Selim Yavuz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belirlenen 60 haneye 2 haftada bir gidilerek ev temizliği, bu evlerde yaşayan yaşlıların kişisel temizliklerinin sağlandığını söyledi.
Ahmet Selim - 15.4.2016
Yetim Çocuklara Kıyafet Yardımı
Yardım programa, İlçe Kaymakamı Ahmet Selim Yavuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Alçık ve SYDV Müdürü Yıldırım Karabay katıldı.
Ahmet Selim - 14.4.2016
Kutlu Doğum Haftası
Gaziantep'in Yavuzeli ilçesinde Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.Belediye Düğün Salonu'nda tertiplenen program, katılımcılara gül suyu sunulup, çikolata ikram edilmesi ve karanfil verilmesiyle başladı.Vatandaşlara Temel Dini Bilgiler kitabı hediye edildi, çocuklara balon verildi.Kaymakam Ahmet Selim Yavuz, bugün dünyanın Hazreti Peygamber'e çok ihtiyacı bulunduğunu söyledi.
Ahmet Selim - 12.4.2016
Sodes'le Kadınlarımız Üretiyor Projesi
Gaziantep'in Yavuzeli ilçesinde yürütülen SODES'le Kadınlarımız Üretiyor Projesi kapsamında aşçılık kursuna devam edenler, ilkokul öğrencileri için pasta yaptı. Yavuzeli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Sinan Dalkılıç, yürüttükleri proje kapsamında 18-60 yaşlarındaki 100 kadına "Giyim Üreticisi", "Ev Tekstil Ürünleri Hazırlama", "Saç Bakımı ve Yapımı" ve "Aşçılık" adıyla kurslar açtıklarını söyledi.Dalkılıç, aşçılık kursuna devam eden hanımların Aşağıkayabaşı Vahide Körükçü İlkokulu 1. sınıf öğrencilerine pasta yaptığını belirterek, okuma-yazmaya geçen çocukların bu sürprizle mutlu olduklarını dile getirdi.Okulda düzenlenen programa Yavuzeli Kaymakamı Ahmet Selim Yavuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Alçık, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Halide Eşkil ve Aşağıkayabaşı Vahide Körükçü İlkokulu öğretmeni Hüseyin Göçer katıldı.
Ahmet Selim - 8.4.2016
Regaip Kandili İdrak Edildi
İlçe Müftülüğü tarafından Hasan Alaparmak Camisi'nde düzenlenen programda, Kuran-ı Kerim tilaveti sunuldu, mevlit okundu, dualar edildi. Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 171. yıl dönümü dolayısıyla da İlçe Emniyet Amirliğinde görevli polis memurları, cemaate gül suyu sundu.Programa Kaymakam Ahmet Selim Yavuz, İlçe Emniyet Amir Vekili Hasan Aköz ve İlçe Müftüsü Abdullah Yıldırım katıldı.
Ahmet Selim - 1.4.2016
Gaziantep'te "Huzur" Toplantısı
Toplantıya, İlçe Kaymakamı Ahmet Selim Yavuz, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erhan Yakut, İlçe Emniyet Amiri Murat Metin Odabaşı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Alçık, Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Yavuzelispor Kulübü Başkanı Ramazan Çelik, okul müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Selim - 14.3.2016
Sydv'den İhtiyaç Sahibi Ailelere Ev
Yavuzeli ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yeniden yapılan ve onarılan 49 ev, sahiplerine teslim edildi.SYDV, bir süre önce çeşitli mahallelerde oturulamayacak durumda olan evleri tespit etti. Bu kapsamda bir süre önce belirlenen 49 ev için çalışma başlatıldı. Söz konusu evlerden 36'sı yeniden yapıldı, diğerleri ise onarıldı. Yaklaşık 40 günde tamamlanan evler, sahiplerine teslim edildi. Süleymanobası Mahallesi'nde yaşayan Hüseyin Yumuşak, yenilenen evinin anahtarını Kaymakam Ahmet Selim Yavuz'un elinden aldı.
Ahmet Selim - 22.1.2016
Okullarda Karne Heyecanı
Gaziantep'in Yavuzeli ve Araban ilçelerinde okullarda karne heyecanı yaşandı.Kaymakam Ahmet Selim Yavuz, Yavuzeli Anaokulu, Yavuz Sultan Selim Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit İbrahim Solak İlkokulu öğrencilerine karne dağıttı.
Ahmet Selim - 1.1.2016
Yavuzeli'de Tekvando Turnuvası
Yavuzeli Kaymakamı Ahmet Selim Yavuz, Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu ve Milli Eğitim Müdürü Yusuf Alçık da turnuvayı izledi.
Ahmet Selim - 24.11.2015
24 Kasım Öğretmenler Günü
Programa Yavuzeli Kaymakamı Ahmet Selim Yavuz da katıldı.
Ahmet Selim - 8.11.2015
Fenerbahçe - Torku Konyaspor Maçından Notlar
YASAKLI 5 GAZETECİDEN 1'İ TORKU KONYASPOR MAÇINA ALINMADI Fenervbahçe'nin Ajax ile oynadığı mücadeleye alınmayan 5 gazeteciden 1'i Torku Konyaspor maçına da alınmadı.Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Türkiye Spor Yazarları Derneği'ne (TSYD) dün yaptığı ziyaret sonrası Ajax maçına alınmayan Star Gazetesi muhabiri Aygün Özipek, Hürriyet Gazetesi muhabiri Ahmet Ercanlar, Sabah Gazetesi muhabiri Volkan Demir, Fotomaç Gazetesi muhabiri Emre Bol, Habertürk Gazetesi Muhabiri Ahmet Selim Kul'un yasağının kalktığı duyurulmuştu.
Ahmet Selim - 8.11.2015
Fenerbahçe - Torku Konyaspor Maçından Notlar
YASAKLI 5 GAZETECİDEN 1'İ TORKU KONYASPOR MAÇINA ALINMADI Fenervbahçe'nin Ajax ile oynadığı mücadeleye alınmayan 5 gazeteciden 1'i Torku Konyaspor maçına da alınmadı.Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Türkiye Spor Yazarları Derneği'ne (TSYD) dün yaptığı ziyaret sonrası Ajax maçına alınmayan Star Gazetesi muhabiri Aygün Özipek, Hürriyet Gazetesi muhabiri Ahmet Ercanlar, Sabah Gazetesi muhabiri Volkan Demir, Fotomaç Gazetesi muhabiri Emre Bol, Habertürk Gazetesi Muhabiri Ahmet Selim Kul'un yasağının kalktığı duyurulmuştu.
Ahmet Selim - 23.10.2015
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nden Aziz Yıldırım'a Akreditasyon Eleştirisi
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın 5 gazeteciye akreditasyon uygulamasını eleştirdi. Açıklamada, "Bu olayın Türkiye’de özgürce çalışan meslek örgütlerine konulmuş bir sınırlama olduğunu düşünüyor, ayrıca iktidarın gazetecileri tek çatı altında toplama, tek tip gazeteci yetiştirme çabalarının vahim bir yansıması olarak görüyoruz." denildi. TGC'den konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle: “Türkiye’de siyasetçiler tarafından gazetecilere yoğun bir şekilde uygulanan akreditasyonun spor basınına da yansıması üzücüdür. 22 Ekim Perşembe günü yapılan Fenerbahçe-Ajax maçında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım tarafından 5 meslektaşımıza yönelik keyfi bir akreditasyon uygulaması yapılmıştır. Fenerbahçe-Ajax maçına akredite olduğu halde Hürriyet Muhabiri Ahmet Ercanlar, Star Gazetesi’nden Aygün Özipek, Sabah Gazetesi’nden Volkan Demir, Habertürk’ten Ahmet Selim Kul ve Fotomaç’tan Emre Bol maça alınmamıştır.
Ahmet Selim - 22.10.2015
5 Gazeteci Fenerbahçe-Ajax Maçına Alınmadı
Star Gazetesi muhabiri Aygün Özipek, Hürriyet Gazetesi muhabiri Ahmet Ercanlar, Sabah Gazetesi muhabiri Volkan Demir, Fotomaç Gazetesi muhabiri Emre Bol, Habertürk Gazetesi Muhabiri Ahmet Selim Kul, Sarı-lacivertli takımın Ajax ile oynadığı maça TSYD tarafından akreditasyon yapılmasına rağmen alınmadı.
Ahmet Selim - 21.10.2015
Nevmekan, Kitap Kafe Açıldı
Üsküdar Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Ahmet Selim Kadıoğlu ise Nevmekan'ı Üsküdar'a bir armağan olarak düşündüklerini ifade ederek, "Özellikle Anadolu yakasında böyle bir mekan yoktu.
Ahmet Selim - 16.10.2015
Üsküdar Belediyesi'nde Kültür Sanat Sezonu
Etkinliğe katılan Üsküdar Kültür İşleri Müdürü Ahmet Selim Kadıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, terör olaylarına işaret ederek, "Son günlerde yaşanan elim olaylardan ötürü, bu günlerin ruhuna uygun olarak, insanları incitmeyecek bir program yaptık" diye konuştu.
Ahmet Selim - 10.10.2015
Üsküdar Sahaf Festivali Başladı
Üsküdar Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Ahmet Selim Kadıoğlu da teröre karşı en iyi cevabın, kültürel faaliyetleri devam ettirmek olduğunu vurgulayarak, kitaba ve kültüre her görüşten insanın ilgi gösterdiğini söyledi.
Ahmet Selim - 4.10.2015
Zeytinburnu'nda Yaz Kamplarına Katılan Öğrencelere Sertifika Verildi
Zeytinburnu Belediyesi bünyesinde hizmet veren Zeytinburnu Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen yaz kamplarına katılan öğrencilere Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından sertifika verildi. Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen törene Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Erdem Zekeriya İskenderoğlu, Zeytinburnu Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Veli Koç ve çok sayıda öğrenci katıldı. Sertifika töreni öncesinde öğrencilere kampta eşlik eden sanatçı Ahmet Selim Gündoğan türkü dinletisi ile gençlere mini bir konser verdi.
Ahmet Selim - 25.9.2015
Gaziantep'te Bayram Kutlamaları
Yavuzeli ilçesindeki programda da Kaymakam Ahmet Selim Yavuz, Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu, Jandarma Komutan vekili yüzbaşı Taşkın Kılıç ve İlçe Emniyet Amiri vekili başkomiser Zeynal Kubat, siyasi parti yöneticileri ve vatandaşlarla bayramlaştı.
Ahmet Selim - 4.9.2015
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, Yavuzeli İlçesini Gezdi
Yavuzeli Kaymakamı Ahmet Selim Yavuz'u makamında ziyaret eden Şahin, beraberindeki heyetle belediye binası geçti.
Ahmet Selim - 19.7.2015
Yavuzeli'nde Bayram Kutlamaları
Yavuzeli Belediyesi Düğün Salonu'ndaki bayramlaşmaya kaymakam Ahmet Selim Yavuz, belediye başkanı Kemal Sakaroğlu, jandarma komutanı üsteğmen Erhan Yakut, emniyet amiri Muhsin Türkoğlu, siyasi parti ilçe yönetimleri, sivil toplum kuruluşları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Selim - 17.6.2015
Tel Abyad'a Dönmek İstiyoruz"
Suriyeli Ahmet Selim, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'den başka gidecek bir yerlerinin olmadığını belirterek, son ana kadar ülkesini terk etmek istemediğini ifade etti.
Ahmet Selim - 11.6.2015
Türk Şirketleri Londra'da
Türk markalarının uluslararası alanda daha bilinir hale gelmesinin önemini vurgulayan Genna Ajans Başkanı Ahmet Selim Tuncer de "Her türlü ürünün uluslararası pazarlarda rağbet görmesi pazarlama ve markalama stratejileri ile mümkün olabiliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Selim Haberleri | Ahmet Selim Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Ahmet Selim haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Selim kimdir, hayatı ve biyografisi. Meydanlarda Demokrasi Nöbeti 4. Gününde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 02:02:42. #1.14#
title