Ahmet Selim Haberleri

Ahmet Selim haber, Ahmet Selim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Selim - 20.5.2017
Turizm ve Sanat Festivali, Yörük Göçü ve Kortejle Başladı
Radyo D ve Dream Türk'ün medya sponsorluğunu üstlendiği, Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen 17'nci Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali, yapılan temsili Yörük göçü ve kortej yürüyüşüyle başladı. Atatürk Anıtı önünden başlayan kortej yürüyüşüne, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, Kaymakam Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı MHP'li Adem Murat Yücel, siyasi parti temsilcileri, protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşları, vatandaş ve yerleşik yabancılar ile tatilciler katıldı.
Ahmet Selim - 20.5.2017
17. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali
Festival kapsamında Atatürk Anıtı önünden başlayan kortej yürüyüşüne, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Selim Yurdakul, Alanya Kaymakam Mustafa Harputlu, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Selim - 17.5.2017
Güncelleme - Gaziantep'te Fetö/pdy Operasyonu
Gaziantep'te Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik, bir inşaat firmasına düzenlenen operasyonda, yönetim kurulu başkanı Ahmet Selim E, gözaltına alındı.
Ahmet Selim - 17.5.2017
Gaziantep'te Fetö/pdy Operasyonu
Firmanın yönetim kurulu başkanı Ahmet Selim E, FETÖ/PDY'ye finans sağladığı iddiasıyla 13 Haziran 2016'da gözaltına alınmış, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.
Ahmet Selim - 4.5.2017
TBMM Genel Kurulu
MHP Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, önerge üzerinde yaptığı konuşmada, gluten alerjisi olan çölyak hastalığı hakkında bilgi verdi.
Ahmet Selim - 20.4.2017
Sdp Referandumda 200 Stk ile Bir Araya Geldi
Bu manada, başta şehrimizdeki paneli birlikte gerçekleştirdiğimiz Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile değerli temsilcilerine; panelimizde bizlere her türlü desteği veren Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanımız sayın Mustafa Çelik'e; Organize Sanayi Bölgesi'nde yürüttüğümüz iki haftalık saha çalışmasında bizlere her türlü desteği veren Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Başkanımız sayın Tahir Nursaçan'a; çalışmalarımıza konuşmacı olarak katkı sağlayan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcımız sayın Hüseyin Yayman'a; Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanımız sayın Ahmet Selim Köroğlu'na; Ak Parti MKYK üyesi sayın Ayhan Ogan'a; Hak-İş Genel Başkanı sayın Mahmut Aslan'a;sayın Derya Yanık'a; sayın Fevzi Konaç'a;sayın Mehmet Gülsoy'a; AK Parti ve MHP il teşkilatlarına şükranlarımızı sunuyoruz.
Ahmet Selim - 19.4.2017
Kepez'de Kur'an ve Ezan Okuma Yarışması Yapıldı
Liseler arası Kur'an okuma yarışmasında ise Kepez Anadolu İmam Hatip Lisesinden Doğukan Yegin birinci, Özel Envar Fen Lisesinden Ahmet Selim Uyanık ikinci, Atatürk Anadolu Lisesinden Ahmet Atmaca üçüncü olarak dereceye girdi.
Ahmet Selim - 21.3.2017
Sivil Dayanışma Platformu'ndan Vali Kamçı'ya Ziyaret
Valilikten yapılan açıklamaya göre, heyette bulunan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ahmet Selim Köroğlu, Sivil Dayanışma Platformu Başkanı Ayhan Ogan, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hukukçu Derya Yanık, Kayseri SDP Temsilcisi Mustafa Özkan ve ASKF Başkanı Musa Soykarcı'yı valilik girişinde karşılayan Kamçı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Ahmet Selim - 21.3.2017
Hak-İş Genel Başkanı: 'Sözde Mevcut Parlamenter Sistem Bizi Krizden Krize Götürdü' (2)
HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Kayseri'de Sivil Dayanışma Platformu (SDP) etkinliğinde yaptaığı konuşmada, "Keşke parlamenter sistemi adam gibi işletebilseydik. Sözde mevcut parlamenter sistem bizi krizden krize götürdü" dedi. SDP Kayseri temsilciliğinde bir otelde, odalar ve sivil toplum örgütlerinin yöneticilerinin katıldığı toplantıyı Cumhurbaşkanlığı baş danışmanı Ahmet Selim Köroğlu yönetti.
Ahmet Selim - 21.3.2017
Hak-İş Genel Başkanı: 'Sözde Mevcut Parlamenter Sistem Bizi Krizden Krize Götürdü'
SDP Kayseri temsilciliğinde bir otelde, odalar ve sivil toplum örgütlerinin yöneticilerinin katıldığı toplantıyı Cumhurbaşkanlığı baş danışmanı Ahmet Selim Köroğlu yönetti.
Ahmet Selim - 21.3.2017
Dha Yurt Bülteni-13
SDP Kayseri temsilciliğinde bir otelde, odalar ve sivil toplum örgütlerinin yöneticilerinin katıldığı hayli ilgi gören toplantıyı Cumhurbaşkanlığı baş danışmanı Ahmet Selim Köroğlu yönetti.
Ahmet Selim - 16.3.2017
MHP'li Yurdakul: "Sağlık Personel Atamalarında Taşerondan Vazgeçin"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, sağlık personel atamalarında taşerondan vazgeçilmesi gerektiğini belirterek, 400 bin atanamayan sağlık personelinin yeni yapılacak şehir hastaneleri, yaşam, sağlık merkezleri, aile sağlık merkezleri ile taşradaki...
Ahmet Selim - 14.3.2017
TBMM Genel Kurulu Toplandı
MHP Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul da vatandaşların sağlık hizmetine ulaşabilmek için varını yoğunu ortaya koyduğunu, bunu kabul etmenin mümkün olmadığını belirtti.
Ahmet Selim - 14.3.2017
MHP Antalya Milletvekili Yurdakul Açıklaması
MHP Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, "Türkiye Cumhuriyeti her zaman demokrasinin, insan haklarının ve fikir hürriyetinin yanındadır, bunu zamanı geldikçe de tüm ülkelere özellikle Avrupa ülkelerine öğretecektir.
Ahmet Selim - 2.3.2017
Demokrasi, İstikrar, Kalkınma ve Denetim İçin Yeni Anayasa" Paneli
Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesinde "Demokrasi, İstikrar, Kalkınma ve Denetim için Yeni Anayasa" paneli düzenlendi.Üniversitenin konferans salonundaki panele Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanları Özlem Zengin, Mehmet Uçum ve Ahmet Selim Köroğlu katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Selim Haberleri | Ahmet Selim Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ahmet Selim haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Selim kimdir, hayatı ve biyografisi. Harp Akademileri Davasının Görülmesine Devam Edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 04:18:37. #1.15#
title