AHMET SAZLI HABERLERİ

Ahmet Sazlı haber, Ahmet Sazlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Sazlı 13.9.2016
Üzümlü'de Bayramlaşma Programı
İlçe merkezinde bulunan belediyeye ait çamlık çay bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programına, AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Kaymakam Fatih Acar, Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Gök, AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş, AK Parti İlçe Başkanı Selami Karatepe, meclis üyeleri, kurum müdürleri, belediye ve kaymakamlık çalışanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Sazlı 5.9.2016
Üzümlü Gençlik Merkezi'nin Temeli Atıldı
Gençlik merkezinin temeli Kaymakam Fatih Acar, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Sazlı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu'nun katılımıyla atıldı.
Ahmet Sazlı 30.8.2016
30 Ağustos Zafer Bayramı
Törene, Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Gök, kurum müdürleri ve daire amirleri katıldı.
Ahmet Sazlı 16.8.2016
Üzümlü'de Yol Çalışmaları
Kaymakam Fatih Acar, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı ve Bayırbağ Köy Muhtarı Yaşar Eser, sıcak asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Ahmet Sazlı 31.7.2016
Ahıska Türklerinden Şehitler İçin Mevlit
Programa Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, AK Parti İlçe Başkanı Selami Karatepe, Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Yeniçeri de katıldı.
Ahmet Sazlı 18.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
İlçe halkından Sema Karatepe ise bu ülkeyi kimseye teslim etmeyeceklerini dile getirerek,,"Bugün biz dört gündür buradayız. Ahıskalı, Üzümlülü, kardeş olarak ihtiyarından gencine, erkeğinden bayanına burada nöbet tutuyoruz. Türkiye'mizi, bayrağımızı kimseye teslim etmeyeceğiz. İnşallah Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız hiç kimseye bir şey olmadan tek vatan, tek bayrağın altında bir tutacak. Kimseye bu ülkeyi teslim etmeyeceğiz. Kim ne derse desin bayrak bizim, Türkiye bizim." ifadelerini kullandı Öte yandan darbe girişimi protestosuna Üzümlü Kaymakam Fatih Acar ve Belediye Başkanı Ahmet Sazlı da katıldı.
Ahmet Sazlı 18.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
İlçe Kaymakam Fatih Acar ve Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, darbe girişiminin üçüncü gününde de meydanların boş bırakılmaması çağrısında bulundu.
Ahmet Sazlı 18.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
İlçe Kaymakam Fatih Acar ve Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, darbe girişiminin üçüncü gününde de meydanların boş bırakılmaması çağrısında bulundu.
Ahmet Sazlı 16.7.2016
Türkiye Darbe Girişimine Karşı Ayakta
Vatandaşların yanına gelen Üzümlü Kaymakam Vekili Çağlar Tekin ve Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, meydanların boş bırakılmaması çağrısı yaptı.
Ahmet Sazlı 6.7.2016
Giresun'da Askeri Helikopterin Düşmesi - Sema Kara Toprağa Verildi
Törende, Kara'nın yakınlarının yanı sıra 3. Ordu Garnizon Komutanı Tümgeneral Selçuk Bayraktaroğlu, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Enis Kurt, askeri erkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Sazlı 5.7.2016
Üzümlü'de Ramazan Bayramı
Üzümlü Kaymakamlığı ve Üzümlü Belediyesi tarafından ilçe merkezinde bulunan bir çay bahçesinde düzenlenen programa Kaymakam Fatih Acar, İstanbul Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Gümüşhane Torul Kaymakamı Hakan Kafkas, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Enis Kurt, AK Parti İlçe Başkanı Selami Karatepe, meclis üyeleri, kurum müdürleri, belediye ve kaymakamlık çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Sazlı 5.7.2016
Ahıska Türklerinin Öz Yurtlarındaki İlk Bayramı
Bayram namazına katılan Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, Dünya Ahıska Türkleri Birliği Genel Sekreteri Fuat Uçar, daha sonra Ahıska Türkü ailelerin evlerine giderek, bayramlarını kutladı.
Ahmet Sazlı: Taziye Evinde Sona YaklaşıldıAhmet Sazlı 30.6.2016
Ahmet Sazlı 16.6.2016
Ahıska Türkleri İftarda Buluştu
Programa Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, Birlik Vakfı Erzincan Şube Başkanı Erdal Akpınar ve vakıf üyeleri katıldı.
Ahmet Sazlı 7.6.2016
Üzümlü Belediye Meclis Üyesi Hayatını Kaybetti
Cenazeye Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Kaymakam Fatih Acar, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, Sivas Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Sazlı 17.5.2016
Ahıska Türkleri İçin "Kardeşlik ve Kaynaşma Pikniği"
Etkinliğe, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Enis Kurt, İl Müftüsü Yavuz Karabayır, İlçe Müftüsü Adem Karadeniz, AK Parti İlçe Başkanı Selami Karatepe de katıldı.
Ahmet Sazlı 5.5.2016
Üzümlü'de Mezarlıklarda Bahar Temizliği
Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, yaptığı açıklamada, ilçe mezarlıklarında yapılan bahar temizliği çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "Mezarlıklarımızda başlattığımız bahar temizliği çalışmasında ekiplerimiz büyüyen yabani otları ve dışarıdan gelen çöpleri temizliyor.
Ahmet Sazlı 3.5.2016
Milletvekili Karakelle, Üzümlü'de Yapılan Yatırımları İnceledi
Karakelle beraberindeki Erzincan Belediye Başkan Vekili Ertan Buyruk, AK Parti İl Başkanı Orhan Bulut, Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş, İlçe Başkanı Selami Karatepe ve belediye meclis üyeleriyle Üzümlü Belediyesine gelerek Belediye Başkanı Ahmet Sazlı'dan yapımı süren ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında bilgi aldı.
Ahmet Sazlı 25.4.2016
Ahıska Türklerine "Hoş Geldin" Ziyareti
Kahraman ve Karakelle'ye ziyaretlerinde Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Erzincan Belediye Başkan Vekili Ertan Buyruk, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı, AK Parti Üzümlü İlçe Başkanı Selami Karatepe de eşlik etti.
Ahmet Sazlı 23.4.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Etkinliklerde şiirler okuyup dans eden çocuklar, şarkılar eşliğinde gösteriler yaptı. Ahıskalı çocukların mutluluğunu aileleri de onları izleyerek yaşadı. Etkinlik sonunda Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı çocuklara hediyeler verdi.
Ahmet Sazlı 15.4.2016
Ahıska Türkleri, Üzümlü'de İlk Cuma Namazını Kıldı
Öte yandan, cuma namazına Erzincan Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Kaymakam Fatih Acar, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı ile ilçe halkı da katıldı.
Ahmet Sazlı 11.4.2016
Silahla Oynayan Çocuğun Babasını Vurduğu İddiası
Cenaze törenine, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar, Üzümlü Belediye Başkanı Ahmet Sazlı da katıldı.
Şu an buradasınız: Ahmet Sazlı Haberleri | Ahmet Sazlı Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ahmet Sazlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Sazlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Ahıska Türklerinin Düğün Heyecanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.7.2020 06:37:20. #1.15#
title