AHMET PEKYATIRMACI HABERLERİ

Ahmet Pekyatırmacı haber, Ahmet Pekyatırmacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Pekyatırmacı - 21.07.2020
Konya Büyükşehir ve Adilcevaz Belediyesi arasında "kardeş belediye protokolü" imzalandı
Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Uslu ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın da aralarında bulunduğu heyet, Bitlis ziyareti kapsamında Adilcevaz ilçesine geldi.
Ahmet Pekyatırmacı - 21.07.2020
Ahlat ve Selçuklu belediyeleri arasında "kardeş kent protokolü" imzalandı
Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Uslu, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Karatay Belediye Bakanı Hasan Kılca, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Konya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Koordinasyon Daire Başkanı Mustafa Yazlık, kardeş kent seçtikleri Bitlis ziyareti kapsamında Ahlat ilçesine geldi.
Ahmet Pekyatırmacı - 20.07.2020
Son dakika haber... Konya Belediyesi'nden kardeş kent Bitlis'e ziyaret
Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Uslu, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca'nın aralarında bulunduğu heyet Bitlis'e geldi.
Ahmet Pekyatırmacı - 18.07.2020
NEÜ Rektörü Zorlu ve Pekyatırmacı Gevale Kalesi'nde incelemelerde bulundu
Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, beraberindeki heyet ile Gevale Kalesi'nde incelemelerde bulundu.
Ahmet Pekyatırmacı - 12.07.2020
Selçuklu Kurban Pazar Yeri 16 Temmuz'da açılıyor
Açıklamada ifadesine yer verilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, pazar yerinde vatandaşların, pandemi kurallarına özellikle hassasiyet göstermesi gerektiğinin altını çizdi.
Ahmet Pekyatırmacı - 09.07.2020
Selçuklu'da muhtarlarla istişare toplantısı yapıldı
Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.
Ahmet Pekyatırmacı - 26.06.2020
Konya'nın başşehir oluşunun 923. yıl dönümü kutlandı
Selçuklu Devleti'nde tahta geçme merasimlerinin cuma günleri yapıldığını anımsatan Altay, şunları belirtti: "Başşehir Konya'da bugün yaptığımız bu merasimle bir geleneği daha başlatmış oluyoruz. Yine, bu cuma günü ilk kez merkez camilerde, Büyük Selçuklu Devleti Sultanlarından itibaren, özellikle Alaaddin Tepesi üzerinde metfun olan tüm Türkiye Selçuklu Sultanları için dua edildi. Bizlere bu toprakları vatan yapan tüm Selçuklu Sultanları için okunan Kur'an-ı Kerim'in hatim duası yapıldı. Konyayı, 1097 yılı haziran sonlarında başşehir ilan ederek diriliş mücadelesini başlatan ecdada çok şey borçluyuz. Bütün bunlara ilave olarak 4 Temmuz Cumartesi gününe kadar devam edecek 'Selçuklu Payitahtı Konya' konulu online resim sergisi düzenleniyoruz. Bize bu toprakları canları ve kanları pahasına miras bırakan sultanlar ve onların yiğit askerlerinin daha fazlasını hak ettiklerinin bilincindeyiz. Onlara layık olabilmek için var gücümüzle gayret göstermeye devam ediyoruz." AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdüssettar Yarar ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı da programda yer aldı.
Ahmet Pekyatırmacı - 22.06.2020
"Babama Mektup Yazıyorum" yarışmasında dereceye giren mektuplar ödüllendirildi
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın, yarışmada dereceye giren öğrencileri ve ailelerini makamında ağırlayarak ödüllerini verdiği belirtildi.
Ahmet Pekyatırmacı - 14.06.2020
Selçuklu Belediyesi elektriğini kendisi üretecek
Açıklamada ifadesin yer verilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, yenilenebilir enerji kaynaklarını belediye olarak kullanmaya başladıklarını vurguladı.
Ahmet Pekyatırmacı - 12.06.2020
Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı 8 mahalleyi ziyaret etti
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın yeni normale geçiş günlerinde ilçede bulunan 8 mahalleyi ziyaret ettiği bildirildi.
Ahmet Pekyatırmacı - 10.06.2020
Konya'ya bisiklet parkuru kazandırılıyor
Açıklamada ifadesine yer verilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, belediye olarak sporun ve sporseverlerin her zaman yanında olduklarını vurguladı.
Ahmet Pekyatırmacı - 09.06.2020
Selçuklu Belediyesi yatırımlarına kaldığı yerden devam ediyor
Açıklamada ifadesine yer verilen Selçuklu Belediye Başkan Ahmet Pekyatırmacı, yatırım ve planlamaların yeni normal sisteme entegre edilerek kaldığı yerden devam edeceğinin altını çizdi.
Ahmet Pekyatırmacı - 02.06.2020
Son dakika! Selçuklu'da normalleşme süreci başladı
Açıklamada ifadesine yer verilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, normalleşme adımlarını belediye olarak hassasiyetle ve tedbirli bir şekilde uyduklarını vurguladı.
Ahmet Pekyatırmacı - 28.05.2020
Selçuklu'da camiler cuma namazına hazırlanıyor
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, yaptığı yazılı açıklamada, vatandaşların cuma namazlarında buluşabilmesinin önemli bir adım olduğunu vurguladı.
Ahmet Pekyatırmacı - 27.05.2020
Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı belediye çalışanlarıyla bayramlaştı
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın, bayram sonrası ilk mesai gününde belediye personeli ile bayramlaştığı bildirildi.
Ahmet Pekyatırmacı - 24.05.2020
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay canlı yayında Konyalılarla bayramlaştı
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, canlı yayına Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın da katıldığı belirtildi.
Ahmet Pekyatırmacı - 22.05.2020
Selçuklu Belediyesi bayram için gerekli tedbirleri aldı
Açıklamada ifadesine yer verilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ülkeyi terk edene kadar gerekli tüm tedbirlerin uygulamaya devam edileceğini vurguladı.
Ahmet Pekyatırmacı - 20.05.2020
Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı, normalleşme çalışmalarını yerinde inceledi
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın, normalleşme sürecine hazırlanan Selçuklu'da vatandaşların yoğun olarak kullanacağı alanlardaki çalışmaları yerinde incelediği bildirildi.
Ahmet Pekyatırmacı - 18.05.2020
Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı'nın 19 Mayıs mesajı
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Pekyatırmacı Haberleri | Ahmet Pekyatırmacı Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ahmet Pekyatırmacı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Pekyatırmacı kimdir, hayatı ve biyografisi. Konya Tropikal Kelebek Bahçesi örnek proje seçildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 12:50:13. #1.14#

title