AHMET ÖZHAN HABERLERİ

Ahmet Özhan haber, Ahmet Özhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Özhan - 06.05.2017
Ahmet Özhan "Saz, Söz ve Sevgili"
Ahmet Özhan "Saz, Söz ve Sevgili" etkinliği 2017-05-06 20: 00: 00 tarihinde gerçekleşecektir.
Ahmet Özhan - 21.04.2017
Bin Yılın Mirası 7
Sanat Yönetmeni: Murat Salim Tokaç 1. Bölüm: Ahmet Avni Konuk'un Dilkerşide Klasik Takımı 2. Bölüm: Konuk Solist - Ahmet Özhan Detaylar : İl : İstanbul İlce : Beyoğlu Mekan : Haliç KM Sadabad Salonu Mekan Adresi : Eski Karaağaç Cad.
Ahmet Özhan - 19.04.2017
Ahmet Özhan - Kutlu Doğum Konseri
Ahmet Özhan, 19 Nisan'da CRR'de sizlerle olacak.
Ahmet Özhan - 13.02.2017
İBB Cemal Reşit Rey'de seç, beğen, dinle…
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Cemal Reşit Rey Konser Salonu (CRR), bu hafta altı konser programıyla İstanbullulara müzik ziyafeti sunacak. Müziğimizin geleneksel kalıplarını Batı müziğinin ritim anlayışlarıyla birleştirerek bir dünya müziği oluşturmak fikriyle kurulan Hijazz, CRR 4. Caz Şubatı programı kapsamında 20 Şubat Pazartesi günü müzikseverlerin karşısında olacak. Piyanoda Artun Sürmeli, basta Eylem Pelit, davulda Volkan Öktem, gitarda Ercument Ateş, trompette Şenova Ülker, yaylı tanbur ve gitarda Birol Yayla, neyde  Şenol Filiz, saksafonda Levent Altındağ, trombonda Aycan Teztel ile gazelhân Mehmet Kemiksiz'i bir araya getiren ve geçmiş ile gelecek arasında kurulan bir köprü niteliğindeki Hijazz Project, geniş bir repertuvarla 20.00'de sahnede olacak. Ülkemizin önemli seslerinden biri olan Zerrin Özer, CRR 4. Caz Şubatı programının kapanış konserinde Jazz Band ile aynı sahneyi paylaşacak. 40 yılı aşkın sanat yaşamında müziğin farklı alanlarında eserler seslendiren ve çıkardığı albümlerle birçok ödüle layık görülen Özer'in Jazz Band ile birlikte vereceği bu konser, 21 Şubat Salı günü gerçekleşecek. "Dünden Bugüne" başlıklı program, 20.00'de başlayacak. CRR Türk Müziği Topluluğu, Türk müziğinin kıymetli bestekârı Yesâri Asım Arsoy'un eserlerini 22 Şubat Çarşamba günü CRR sahnesinde yorumlayacak. Konserde udu sol elle çaldığı için Yesâri lakabı ile tanınan bestekârın "Hisarlı Kız", "Sazlar Çalınır Çamlıca'nın Bahçelerinde", "Çalıkuşu", "Adalardan Bir Yar Gelir Bizlere" ve "Biz Heybeli'de Mehtaba Çıkardık" gibi unutulmayan şarkıları 20.00'de müzikseverler için seslendirilecek. Halk ozanlarımızın eserlerinin yorumlandığı "Bin Yılın Ozanları" konser dizisi kapsamında Yavuz Bingöl, 23 Şubat Perşembe günü CRR'de olacak. Şef Orhan Şallıel yönetimindeki Oda Orkestrası eşliğinde Âşık Seyrani ve Bayburtlu Zihni'nin eserlerini söyleyecek olan Bingöl, 20.00'de CRR'de türküseverler ile buluşacak. Türk Sanat Müziği'nin saygın sanatçılarından Ahmet Özhan, 24 Şubat Cuma günü 2007 yılında çıkardığı ve sanat müziğinin en güzel eserlerini yorumladığı "Yüzyılın Şarkıları" adlı albümünden parçaları seslendireceği konseriyle CRR'ye konuk oluyor.
Ahmet Özhan - 13.02.2017
İBB Cemal Reşit Rey'de seç, beğen, dinle…
Halk ozanlarımızın eserlerinin yorumlandığı "Bin Yılın Ozanları" konser dizisi kapsamında Yavuz Bingöl, 23 Şubat Perşembe günü CRR'de olacak. Şef Orhan Şallıel yönetimindeki Oda Orkestrası eşliğinde Âşık Seyrani ve Bayburtlu Zihni'nin eserlerini söyleyecek olan Bingöl, 20.00'de CRR'de türküseverler ile buluşacak. Türk Sanat Müziği'nin saygın sanatçılarından Ahmet Özhan, 24 Şubat Cuma günü 2007 yılında çıkardığı ve sanat müziğinin en güzel eserlerini yorumladığı "Yüzyılın Şarkıları" adlı albümünden parçaları seslendireceği konseriyle CRR'ye konuk oluyor.
Ahmet Özhan - 25.01.2017
7. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri Töreni"
Törene sanatçı Ahmet Selçuk İlkan, Ahmet Özhan, Alişan ile siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli de katıldı.
Ahmet Özhan - 02.12.2016
Sahaflar Şeyhi Muzaffer Ozak" Anıldı
TYB İstanbul Şubesi'nin Kızlarağası Mehmed Ağa Medresesi'ndeki merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte, tasavvuf müziği sanatçısı Ahmet Özhan, Ozak'ı anlattı.
Ahmet Özhan - 29.11.2016
Sahaflar Şeyhi Muzaffer Ozak" Anılacak
Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul şubesince düzenlenen etkinlikte, tasavvuf müziği sanatçısı Ahmet Özhan konuşmacı olarak yer alacak.
Ahmet Özhan - 07.08.2016
Derleme Gün İçinde Geçtiğimiz "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek...
İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay, Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Kenan İmirzalioğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Zafer Algöz, Yılmaz Erdoğan, Yeşim Salkım, Gülşen, Ozan Çolakoğlu, Bengü, Kenan Doğulu, Özcan Deniz, Hülya Koçyiğit, Esra Erol, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Ali Türkoğlu, Funda Arar, Mustafa Ceceli, Ferhat Göçer, Ahmet Özhan, Faik Öztürk, Safiye Soyman, Davut Güloğlu, Doğuş, Mustafa Topaloğlu, Alişan, Ece Erken, Ziynet Sali, Hakan Peker, Oğuzhan Koç, Mustafa Sandal, Nükhet Duru, Hande Yener, Hakan Akkaya, Demet Akbağ, Nilgün Belgün, Yusuf Güney ve Engin Altan Düzyatan'ın da aralarında bulunduğu sanatçılar, mitinge katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Özhan Haberleri | Ahmet Özhan Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ahmet Özhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Özhan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kültür Sanat Camiası İftarda Bir Araya Geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 08:06:04. #1.16#

title