AHMET ÖZER HABERLERİ

Ahmet Özer haber, Ahmet Özer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Özer - 21.11.2018
Sohbet Ederek Sağlıklı Yaşamın Püf Noktalarını Öğreniyorlar
Adana Sağlık Müdürü Ahmet Özer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentte 7 Sağlıklı Hayat Merkezinin hizmet verdiğini söyledi.
Ahmet Özer - 16.11.2018
MHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığında Yeni Görev Dağılımı
Merkez ilçe başkanlığına atandığını aktaran Tokluoğlu, şunları kaydetti: "Merkez ilçe yönetim kurulu toplantısında görev dağılım yapıldı. Görev dağılımına göre Merkez İlçe Başkan Vekilliğine Davut Topalova, Merkez ilçe Başkan Yardımcılığına Halil Çavuş, Seçim ve Propagandalardan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Halil Hüseyin Aydoğmuş, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Gökhan Ateş, Ahmet Kütle, Hukuk İşlerinden Sorumlu Oğuzhan Altınel, İlçe Sekreterliğine Gökhan Arslan İlçe Muhasipliğine İbrahim Torozlar Mahalle Teşkilatlandırılmalarından Sorumlu Ahmet Özer yönetim kurulu kararı ile görevlendirilmiştir.
Ahmet Özer - 5.11.2018
Adana'nın Sağlık Altyapısı Güçleniyor
Vali Mahmut Demirtaş, merkez Yüreğir ilçesi Sinanpaşa Mahallesi'nde hizmete giren merkezi ziyaret etti, İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer ile yetkililerden bilgi aldı.
Ahmet Özer - 2.11.2018
Gümüş Balığında Kaliteyi Düşüren Parazit Tespit Edildi
Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ekibiyle yürüttüğü araştırmalar neticesinde Karadeniz'de varlıklarını sürdüren gümüş ve kaya balıklarında dünya bilim literatüründe ilk kez rastlanılan iki yeni parazit türü tespit ettiklerini söyledi.
Ahmet Özer - 11.10.2018
Hattın İpekle Aşkı" Sanatseverlerle Buluştu
  Serginin bugün yapılan açılışına çok sayıda sanatçı, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Özer ile davetliler katıldı.
Ahmet Özer - 11.10.2018
Hattın İpekle Aşkı" Sanatseverlerle Buluştu
Serginin bugün yapılan açılışına çok sayıda sanatçı, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Özer ile davetliler katıldı.
Ahmet Özer - 11.10.2018
Sağlık Turizmi Çalıştayı Düzenlendi
İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer, Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde düzenlenen Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü (TÜSKA) Sağlık Hizmetleri Akreditasyonu Tanıtımı Toplantısı ve Sağlık Turizmi Çalıştayı'nda yaptığı konuşmada, şehir hastanelerinin sağlık turizmi konseptinde yapıldığını söyledi.
Ahmet Özer - 18.9.2018
Bir Yılda 2 Milyon 186 Bin Hastaya Bakıldı"
İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer de sağlık hizmetlerinde en iyisi diye bir kavramın olmadığını, bugün için Adana Şehir Hastanesinin ülkenin en büyük, donanımlı sağlık yatırımlarından biri olduğunu söyledi.
Ahmet Özer - 14.9.2018
Afyonkarahisar'da Sürücülere Trafik Eğitimi
Afyonkarahisar- İzmir karayolu üzerindeki Bölge Trafik Müdürlüğü önünde yapılan denetime Vali Mustafa Tutulmaz, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Özer de katıldı.
Ahmet Özer - 14.9.2018
Dha Yurt Bülteni 11
Afyonkarahisar- İzmir karayolu üzerindeki Bölge Trafik Müdürlüğü önünde yapılan denetime Vali Mustafa Tutulmaz, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Özer de katıldı.
Ahmet Özer - 5.9.2018
Adana'da Nöbetçi Eczane Denetimi
Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer, "Özellikle gece nöbetlerinde vatandaşlarımızın ilaca ulaşımında sorun olup olmadığı ve eczacılarımızın bu süreçte bizden taleplerinin olup olmadığı yönünde ziyaretlerde ve aynı zamanda denetimlerde bulunuyoruz" dedi.
Ahmet Özer - 19.8.2018
Bakan Soylu, Afyonkarahisar'da Trafik Uygulamasına Katıldı
Bakan Soylu, daha sonra beraberindekilerle birlikte Özdilek kavşağında trafik uygulaması yapan ekiplerin yanına gitti. Polis memurları tarafından karşılanan Bakan Soylu'ya Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yarımcısı Ahmet Özer çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Ahmet Özer - 19.8.2018
Dha Yurt - Bakan Soylu Afyonkarahisar'da Trafik Denetlemesine Katıldı
UYGULAMALARA KATILDI Bakan Soylu daha sonra beraberindekilerle birlikte Özdilek kavşağında trafik uygulaması yapan ekiplerin yanına gitti. Polis memurları tarafından karşılanan Bakan Soylu'ya Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yarımcısı Ahmet Özer çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Ahmet Özer - 19.8.2018
İçişleri Bakanı Soylu Afyonkarahisar'da Trafik Denetimine Katıldı
Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yarımcısı Ahmet Özer, "Ailemin ve Ülkemin Trafik Polisiyim" projesi hakkında Bakan Soylu'ya bilgi verdi.
Ahmet Özer - 13.8.2018
Evde Sağlık Elinize Sağlık" Projesi
Projeyle, başta güney Adana olmak üzere kentte ihtiyaç duyulan bakım hizmetini karşılayacak nitelikte, hasta ve yaşlı özbakımına destek elemanını yetiştirmeye devam edeceklerini dile getiren Demirtaş, kursiyerlere şunları aktardı: "Sizler son derece kutsal ve hassas bir görevi ifa edeceksiniz. Yaşlı, hasta ve engelli bakımı gibi güç ve mühim bir görevi icra ederken, şefkat, vicdan, merhamet ve tevazu sahibi olunuz. Onların ailelerinden ve sosyal çevrelerinden ayrılmadan, yaşam kalitesini artırmanın yollarını her vesileyle arayınız. En önemlisi onlara sevginizi sonuna kadar gösteriniz. Sevginin, en onulmaz dertlerin tedavisinde kullanılan en tesirli ilaç olduğunu asla unutmayınız. Bizler de yaşlılarımızın, hastalarımızın, evde bakıma muhtaç kardeşlerimizin sorunları ile yakinen ilgilenmeye devam edeceğiz. Yaşlı ve bakıma muhtaç kardeşlerimizin yaşam kalitesini yükseltecek tedbirleri almaya devam edeceğiz. Devletimizin şefkat elini, her daim onların üzerinde hissettirecek projeleri ve çalışmaları hayata geçireceğiz." Konuşmaların ardından eğitim programını tamamlayan kursiyerlere sertifikaları Vali Demirtaş ve İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer tarafından verildi.
Ahmet Özer - 11.7.2018
Genelkurmay Çatı Davası
Duruşmada esasa ilişkin savunma yapan sanık eski öğretmen yarbay Halis Ahmet Özer, 15 Temmuz öncesinde 5 yıl Genelkurmay Başkanı'na danışmanlık ve metin yazarlığı yaptığını anlattı.
Ahmet Özer - 24.6.2018
99 Yaşındaki Ahmet Dede, Sandığa Gitti
ARDAHAN'da 99 yaşındaki Ahmet Özer, oğlu ve gelininin yardımıyla sandığa gidip oyunu kullandı.
Ahmet Özer - 16.5.2018
Hemşireler Haftası
İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer de sağlıkta dönüşüm projeleriyle birlikte çok önemli bir yol alındığını belirterek, sağlığın en önemli unsurlarından birinin hemşire ve ebeler olduğunu vurguladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Özer Haberleri | Ahmet Özer Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ahmet Özer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Özer kimdir, hayatı ve biyografisi. Edirne Valisini Köylerinde Ağırlayan Köy Sakinleri Mutlu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 23:58:48. #1.15#
title