Ahmet Osman Haberleri

Ahmet Osman haber, Ahmet Osman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Osman - 25.9.2020
Son dakika haberleri... Kayseri'de FETÖ sanıklarına hapis cezası
Mahkeme heyeti, tutuklu sanık Nuri Korkmaz'a "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan 8 yıl 9 ay, Nagihan Boydak, Sami Gülhan, Ülkü Seçilay Selman, Ahmet Osman Başatlı, Davut Ünsal, Doğan Ünsal, Süleyman Ünsal, Osman Büyükberber, Ömer Erdoğan ve Uğur Payza'ya aynı suçtan 6 yıl 3'er ay, etkin pişmanlıktan yararlanan Halil Korkmaz'a 2 yıl 6 ay, İbrahim Hakkı Gazezoğlu'na örgüte yardımdan 3 yıl 9 ay, Mehmet Büyükberber ile Abdurrahman Özbahçeci'ye örgüte yardımdan 1 yıl 13'er ay, Ahmet Büyükşekerci'ye silahlı terör örgütüne yardımdan 2 yıl 6 ay hapis cezası verdi.
Ahmet Osman - 19.9.2020
Süper Lig'de yarın oynanacak maçların muhtemel 11'leri
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPORFarnolle, Cenk Ahmet, Osman (Mina), Hasan, Kaan, Petrus, İbrahim Akdağ, Novikovas, Sissoko, Emrah Başsan, RashadSAKAT: Oltan, SadikuCEZALI: YokDEMİR GRUP SİVASSPORSamassa - Goiano, Robin Yalçın (Camara), Caner, Uğur, Erdoğan, Hakan, Fayçal, Gradel, Felix...
Ahmet Osman - 13.9.2020
Freni Boşalan Kamyon Bahçeye Uçtu: 3 Yaralı
Freni Boşalan Kamyon Bahçeye Uçtu! 3 Yaralı ANTALYA - Antalya'nın Korkuteli ilçesinde, meyve yüklü freni boşalan kamyon, bahçeye uçtu, kazada 3 kişi yaralandı. Kaza Datköy mahallesi ışıklı kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Fethiye istikametinden Antalya istikametine giden Orhan Gürman idaresindeki 34 T 1973 Plakalı meyve-sebze yüklü kamyon, Korkuteli Datköy ışıklı kavşakta freninin boşalması sonucu bahçeye uçtu. Kazada, sürücü Orhan Gürman, yanında bulunan Faysal El Muhammed ile Ahmet Osman yaralandı.
Ahmet Osman - 13.11.2019
Otomobilin çarptığı 7 yaşındaki Ahmet, yaralandı
ADIYAMAN'da yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı Ahmet Osman (7), yaralandı.
Ahmet Osman - 13.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Görüntü dökümü; -Yaralıya müdahaleden detaylar -Yaralının ambulansa kaldırılışı Süre: 39 saniye, Boyut: 44.5 MB Haber-Kamera:  Yavuz YILMAZ/ İNEGÖL (Bursa), ==================== Otomobilin çarptığı 7 yaşındaki Ahmet, yaralandı ADIYAMAN'da yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı Ahmet Osman (7), yaralandı.
Ahmet Osman - 30.10.2018
Fetö'cü 16 İş İnsanı 4 ile 10 Yıl Arasında Değişen Hapis Cezalarına Çarptırıldı
4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki dava, sanık sayısının fazla olması nedeniyle konferans salonunda görüldü. Duruşmaya tutuklu sanıklardan Nuri ve Halil Korkmaz kardeşler ile Mehmet Akif Gülhan ve tutuksuz sanıklar Ahmet Ö, Ahmet Osman B, Bayram G, Davut Ü, İbrahim Hakkı G.
Ahmet Osman - 30.10.2018
Kayseri'de Fetö Sanıklarına Hapis Cezası
Duruşmada aralarında iş adamlarının da bulunduğu tutuklu sanıklar Halil Korkmaz, Nuri Korkmaz, Mehmet Akif Gülhan, tutuksuz yargılanan İbrahim Hakkı Gazezoğlu, Sami Gülhan, Ömer Erdoğan, Ahmet Büyükşekerci, Abdurrahman Özbahçeci, Bayram Gültekin, Ahmet Osman Başatlı, Süleyman Ünsal, Doğan Ünsal, Osman Büyükberber, Ülkü Seçilay Selman, Davut Ünsal, U.
Ahmet Osman - 14.8.2018
Fetö Sanığı Vergi Müfettişine 7.5 Yıl Hapis
4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen dava, sanık sayısının fazla olması nedeniyle konferans salonunda görüldü. Duruşmaya tutuklu sanıklardan  Nuri ve Halil Korkmaz kardeşler ile Mehmet Akif Gülhan ve tutuksuz sanıklar Ahmet Ö, Ahmet Osman B, Bayram G, Davut Ü, İbrahim Hakkı G, Nagihan B, Doğan Ü, Sami G, Uğur P, Ömer E.
Ahmet Osman - 19.6.2018
Kayseri'deki Fetö/pdy Davası
Tutuksuz sanıklar Ahmet Osman B, Süleyman Ü, Doğan Ü, Mehmet B, Osman B, Uğur P, Ülkü Seçilay S, Nagihan B.
Ahmet Osman - 19.6.2018
18 İş Adamının Yargılandığı Fetö Davasında, Karar 14 Ağustos'a Kaldı
4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, tutuklu sanıklardan Nuri ve Halil Korkmaz kardeşler ile Mehmet Akif Gülhan ve tutuksuz sanıklar Abdurrahman Ö., Ahmet B., Ahmet Osman B.
Ahmet Osman - 19.6.2018
18 İşadamının Fetö'den Yargılandığı Dava Ertelendi
Kayseri 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanıklar Nuri K. ile kardeşi Halil K. ve Mehmet Akif G. ile tutuksuz sanıklar İbrahim Hakkı G., Sami G., Ömer E., Ahmet B., Abdurrahman Ö. ve Bayram G. duruşmada hazır bulunurken, tutuksuz sanıklar Ahmet Osman B.
Ahmet Osman - 26.4.2018
17 Sanıklı Fetö Davasında 1 Tahliye
4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanıklar İbrahim Hakkı Gazezoğlu, Nuri Korkmaz ve kardeşi Halil Korkmaz ile tutuksuz sanıklar Sami G, Bayram G, Ömer E, Uğur P, Osman B, Mehmet B, Ülkü S, Abdurrahman Ö, Ahmet B, Davut Ü, Süleyman Ü, Doğan Ü. ve Ahmet Osman B.
Ahmet Osman - 26.4.2018
Kayseri'deki Fetö/pdy Davası
Duruşmada, tutuklu sanıklar Halil ve Nuri Korkmaz, İbrahim Hakkı Gazezoğlu, tutuksuz yargılanan Sami G, Bayram G, Ömer E, Uğur P, Süleyman Ü, Doğan Ü, Bayram G, Osman B, Abdurrahman Ö, Mehmet B, Ahmet B, Ahmet Osman B, Davut Ü.
Ahmet Osman - 26.4.2018
18 İşadamının Fetö'den Yargılandığı Davada 1 Tahliye
Kayseri 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, sanıkların yoğunluğu ve güvenlik önlemleri nedeniyle 250 kişilik Şehit C. Savcısı Murat Uzun Konferans Salonu'nda görülen davada tutuklu sanıklar Nuri K. ile kardeşi Halil K., İbrahim Hakkı G. ve Mehmet Akif G. ile tutuksuz sanıklar Sami G., Ahmet Osman B.
Ahmet Osman - 2.2.2018
Kayseri'de 17 Sanıklı Fetö Davasında 1 Tahliye
4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, tutuklu sanıklar İbrahim Hakkı Gazezoğlu, Sami Gülhan, Nuri Korkmaz ve kardeşi Halil Korkmaz, tutuksuz sanıklar Bayram G., Ömer E., Uğur P., Osman B, Mehmet B, Ülkü S, Abdurrahman Ö, Ahmet B, Davut Ü, Süleyman Ü, Doğan Ü. ve Ahmet Osman B.
Ahmet Osman - 2.2.2018
Kayseri'deki Fetö/pdy Davası
Duruşmada, tutuklu sanıklar Halil ve Nuri Korkmaz, İbrahim Hakkı Gazezoğlu ve Sami Gülhan, tutuksuz yargılanan Bayram G, Ömer E, Uğur P, Süleyman Ü, Doğan Ü, Bayram G, Osman B, Abdurrahman Ö, Mehmet B, Ahmet B. ve Ahmet Osman B.
Ahmet Osman - 2.2.2018
17 İşadamının Fetö'den Yargılandığı Davada 1 Tahliye
Kayseri 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, sanıkların yoğunluğu ve güvenlik önlemleri nedeniyle 250 kişilik Şehit C. Savcısı Murat Uzun Konferans Salonu'nda görülen davada tutuklu sanıklar Nuri K. ile kardeşi Halil K., İbrahim Hakkı G. ve Sami G. ile tutuksuz sanıklar Ahmet Osman B.
Ahmet Osman - 10.12.2017
Futbol: Tff 2. Lig
Stad: Kırklareli AtatürkHakemler: Gürel Uzuner, Cemalettin Gündoğdular, Cengizhan ÖztürkSBS İnşaat Kırklarelispor: Alişan, Davut, Saffet, Soner, İbrahim, Enis (Dk. Ümit), Metincan (Dk. 46 Ahmet), Osman, Salim (Dk. 46 Burak), Caner, SinanBandırmaspor: Ali, Oğulcan, Erdi, Birhan, Davıd, Mesut (Dk.
Ahmet Osman - 10.12.2017
Dha Yurt Bülteni-4
1)ŞANLIURFA' DA İNŞAAT ÇÖKTÜ, 1 KİŞİ ENKAZ ALTINDA Şanlıurfa' nın Viranşehir ilçesi'nde bir inyaatta henaz bilinmeyen bir nedenle çökme meydana geldi.
Ahmet Osman - 10.12.2017
Aşık Figani'nin El Yazmaları Araştırmalara Yol Gösterecek
Konya'nın tarihi yerleşim yeri Sille'nin aşıklarından, 1926 yılında vefat eden Figani'nin el yazması iki eseri, torunları tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı Konya Yazma Eserler Bölge Müdürlüğüne teslim edildi.
Ahmet Osman - 1.11.2017
Kayseri'de 17 Sanıklı Fetö Davasında 2 Tahliye
4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, tutuklu sanıklar Nuri Korkmaz ile kardeşi Halil Korkmaz, İbrahim Hakkı Gazezoğlu, Ahmet Osman Başatlı, Sami Gülhan ve Süleyman Ünsal ile tutuksuz sanıklar Nagihan Boydak, Ahmet Büyükşekerci, Davut Ünsal, Doğan Ünsal, Mehmet Büyükberber, Osman Büyükberber, Ömer Erdoğan, Uğur Payza, Ülkü Seçilay Selman, Bayram Gültekin ve Abdurrahman Özbahçeci ile avukatları hazır bulundu.
Ahmet Osman - 1.11.2017
Kayseri'deki Fetö/pdy Davası
Duruşmada, tutuklu sanıklar Halil ve Nuri Korkmaz, İbrahim Hakkı Gazezoğlu, Ahmet Osman Başatlı, Sami Gülhan ve Süleyman Ünsal, tutuksuz yargılanan Bayram G, Abdurrahman Ö, Ahmet B, Davut Ü, Doğan Ü, Mehmet B, Osman B, Nagihan B, Ömer E, Uğur P.
Ahmet Osman - 31.10.2017
Kayseri'de Fetö/pdy Davası
Duruşmada, tutuklu sanıklar Halil ve Nuri Korkmaz, İbrahim Hakkı Gazezoğlu, Ahmet Osman Başatlı, Sami Gülhan ve Süleyman Ünsal ile tutuksuz yargılanan Bayram G, Abdurrahman Ö, Ahmet B, Davut Ü, Doğan Ü, Mehmet B, Osman B, Nagihan B, Ömer E, Uğur P, Ülkü Seçilay S.
Ahmet Osman - 31.10.2017
Fetö Sanığı: Kayseri'de İki İnsan Yan Yana Gelse Dini Sohbet Eder; Dediklerini Yapmaz
KAYSERİ'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, 6'sı tutuklu 20 iş adamının yargılandığı davanın sanıklarından Halil Korkmaz, sohbet toplantılarına katıldığı iddialarına ilişkin "Kayseri'de iki insan yan yana gelse dini sohbet eder; lakin dediklerini pek yapmaz" dedi.  Aralarında sucuk ve pastırma sektörünün önemli isimlerinden Halil ve Nuri Korkmaz kardeşlerin de bulunduğu 6'sı tutuklu 20 iş adamının FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yargılandığı dava, 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde başladı. Yargılamanın ilk bölümünde, sanıklardan Ahmet Büyükşekerci, Ahmet Osman Başatlı, Davut Ünsal, Doğan Ünsal ve Halil Korkmaz savunma yaptı.
Ahmet Osman - 19.5.2017
Kayseri'de, Fetö'den 6 İşadamı ve Esnaf Tutuklandı
Polisteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Nuri Korkmaz, Süleyman Ünsal, İbrahim Hakkı Gazezoğlu, Halil Korkmaz, Ahmet Osman Başaltı ve Sami Gülhan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Ahmet Osman - 18.5.2017
Demirciliğin Belgeselini Çektiler
TÜRKİYE'nin farklı illerinden Muş'a gelerek merkez EKO İnşaat İlkokulu'nda görev yapan 4 öğretmen ile iki memur demirciliğin belgeselini çekti. EKO İnşaat İlkokulu'nda görev yapan sınıf öğretmenleri Abdullah Düğer, Ahmet Osman Çankal, Murat Zafer Kaygusuz, rehberlik öğretmeni Oğuz Beyazıt ile memurlar Mesut Altun ve Cengiz Ay, Muş'un tanıtımına katkıda bulunmak için harekete geçti.
Ahmet Osman - 18.5.2017
Kayseri'de Fetö Şüphelisi 8 Esnaf ve İşadamı Adliyede
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekiplerini esnaf ve işadamlarına yönelik FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, 'Silahlı terör örgütüne üye olma' ve 'Terörün finansmanını sağlama' suçundan 12 Mayıs'ta Ahmet B., Ahmet Osman B.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Osman Haberleri | Ahmet Osman Kimdir - Haberler - Ahmet Osman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Osman kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Kayseri'de FETÖ sanıklarına hapis cezası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 19:51:56. #1.15#
title