Ahmet Öksüz Haberleri

Ahmet Öksüz haber, Ahmet Öksüz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Öksüz - 31.07.2019
İşitme engelli gençlerin aşkları engel tanımadı
Bayburt'ta her ikisi de işitme engelli olan Nesrin Aktürk ve Ahmet Öksüz çifti, dünya evine girdi.
Ahmet Öksüz - 18.06.2019
Üniversitede tekstili seçene hem asgari ücret hem de iş garantisi
İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı Ahmet Öksüz, seminerde yaptığı konuşmada, tekstilin, Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden biri olduğunu vurgulayarak, nitelikli iş gücü ihtiyacını karşılamak için üniversite sınavında ilk 80 bine giren öğrencilere tekstil ve deri sektörünü tercih etmeleri durumunda öğrenim hayatları boyunca asgari ücrete kadar burs vereceklerini bildirdi.
Ahmet Öksüz - 05.06.2019
'Güneydoğu'da genç kızlarımıza iş sahaları açacağız'
İSTANBUL Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTHİB) Başkanı Ahmet Öksüz, yaklaşık 2 milyon kişiyle istihdamda ayrı bir yere sahip olan tekstilde kadının çok önemli olduğunu belirterek, "Bununla ilgili de projelerimiz var özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde yeni üretim alanları...
Ahmet Öksüz - 05.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-6
BU YIL YÜKSEK VERİMLİ SANAYİLİK ÇEŞİT GELİŞTİRİLECEK Bu yıl yemeklik çeşitler yanında yüksek verimli sanayilik çeşit geliştirme çalışmalarına daha fazla ağırlık verdiklerini belirten Pırlak şöyle devam etti: "Özellikle sanayilik çeşit geliştirmek için parmak patates ve cipslik çeşitleri melezleme programına aldık.ö dedi.  Enstitümüz 2007-2018 yılları arasında ülkemiz açısından bir rekor olan toplam 864.000 adet melez patates tohumu elde edilmiş ve "Patates Genetik Tabanıö oluşturulmuştur. Patates ıslah çalışmalarının sürekliliğini sağlayacak altyapı kurularak yılda en az iki adet çeşit tescile sunulacak şekilde Islah çalışmaları devam etmektedir. Enstitümüz, 2015 yılında ilk yerli patates çeşitlerini tescil ettirmeye başlamış ve toplamda 10 adet yerli patates çeşidini ülke tarımına kazandırmıştır." Görüntü Dökümü ----------------------------- -Serada ekiplerin çalışması -Melezleme yapılırken görüntü -Patates çiçeğinden görüntü -Detay görüntüler Niğde Patates Araştırma Enstitüsü Müdürü Uğur Pırlak'ın açıklaması SÜRE: 04' 07"  BOYUT: 271 MB Haber-Kamera: Ali KADI/NİĞDE, ==================================================== (ÖZEL)  6) 'GÜNEYDOĞU'DA GENÇ KIZLARIMIZA İŞ SAHALARI AÇACAĞIZ' İSTANBUL Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTHİB) Başkanı Ahmet Öksüz, yaklaşık 2 milyon kişiyle istihdamda ayrı bir yere sahip olan tekstilde kadının çok önemli olduğunu belirterek, "Bununla ilgili de projelerimiz var özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde yeni üretim alanları açmak özellikle de genç kızlarımıza iş sahası açmak gibi projelerimiz var" dedi.
Ahmet Öksüz - 09.05.2019
Devlet Yardımlarımızı Yeniden Gözden Geçiriyoruz"
Törene Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, İTHİB Başkanı Ahmet Öksüz ve ihracatçı firmaların temsilcileri katıldı.
Ahmet Öksüz - 12.03.2019
Darbe Girişiminin "Tsk İmamı" Öksüz'ün Yeğenine Hapis Cezası
Gaziantep'te Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik davada, örgütün sözde "TSK imamı" firari sanık Adil Öksüz'ün yeğeni Hacı Ahmet Öksüz'e 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.
Ahmet Öksüz - 28.02.2019
Adil Öksüz'ün Kardeşi de "İnkar"I Seçenlerden
AHMET ÖZLER - Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimini Akıncı Üssü'nden yöneten firari Adil Öksüz'ün kardeşi eski Karabük Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Öksüz, hem savcılık hem de mahkemede delilleriyle önüne konan ilişkilerini, Bank Asya'daki hesap trafiğini ve bütün dijital verilerini yok etmesini inkar etti.
Ahmet Öksüz - 03.02.2019
Milli Güreşçi Gör Kardeşler Oltu'nun Gururu
Finalde, Erzurum Büyükşehir Belediyesi adına güreşen sporcu Kenan Gör, hemşehrisi Çağrı Çiğdem'i yenerek başpehlivan oldu. Soğuk hava ve kar yağışı altında karla kaplı zeminde yapılan güreş müsabakalarında Artvin'den Kadir Dayanç (35 kilo), Erzurum'dan Emirhan Kısa (40 kilo), Gürcistan'tan Darla Zalikyan (45 kilo), Artvin'den Kadem Öztürk (50 kilo), Artvin'den Orhan Aydın (55 kilo), Erzurum'dan Mehmet Çelik (60 kilo), Erzurum'dan Cihat Çakmak (65 kilo), Artvin'den Muhammet Ergedik (70 kilo), Erzurum'dan Bilal Çakmak (75 kilo), Erzurum'dan Ahmet Öksüz (80 kilo), Erzurum'dan Kasım Koran (85 kilo), Erzurum'da Adem Akbulut (90 kilo) birinciliği elde etti.
Ahmet Öksüz - 02.02.2019
Açık Havada Kar Yağışı Altındaki Güreşler Büyük İlgi Çekti
Soğuk hava ve kar yağışı altında karla kaplı zeminde yapılan güreş müsabakalarında Artvin'den Kadir Dayanç (35 kilo), Erzurum'dan Emirhan Kısa (40 kilo), Gürcistan'tan Darla Zalikyan (45 kilo), Artvin'den Kadem Öztürk (50 kilo), Artvin'den Orhan Aydın (55 kilo), Erzurum'dan Mehmet Çelik (60 kilo), Erzurum'dan Cihat Çakmak (65 kilo), Artvin'den Muhammet Ergedik (70 kilo), Erzurum'dan Bilal Çakmak (75 kilo), Erzurum'dan Ahmet Öksüz (80 kilo), Erzurum'dan Kasım Koran (85 kilo), Erzurum'da Adem Akbulut (90 kilo) birinciliği elde etti.
Ahmet Öksüz - 14.01.2019
Tekstilcilerin Hedefi Dünyada İlk Beşe Girmek
İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz, bu yıl geleneksel pazarların yanında Güney Amerika, Uzak Doğu Asya ve Afrika'ya özel önem vereceklerini belirterek, "Bizim en çok önem verdiğimiz başarı kriterlerinden bir tanesi dünyadaki...
Ahmet Öksüz - 25.12.2018
Kamu Bankaları Dışında Adeta Diğerleri Kepenkleri Kapatmış Vaziyette"
"Bu ülkeye döviz kazandırmak çok önemli" İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz ise dün itibaıyla ihracatın 160 milyar doları geçtiğini, 170 milyar dolarlık bir hedefe vardığını, ona da çok yaklaştıklarını söyledi.
Ahmet Öksüz - 19.12.2018
Rize'de Hafriyat Kamyonu Kurbanı Anne- Kız Toprağa Verildi
RİZE'de, trafiğe kapalı yolda ters yöne giren hafriyat kamyonunun altında kalarak yaşamını yitiren Sabire Öksüz (37) ile kızı Melisa Öksüz (10), son yolculuklarına uğurlandı. Cenazede eşi ve kızı için gözyaşı döken Ahmet Öksüz, taziyeleri kabul etti.
Ahmet Öksüz - 19.12.2018
Rize'de Harfiyat Kamyonunun Ezdiği Anne ve Kızı Toprağa Verildi
Rize'de, trafiğe kapalı yolda ters yöne giren hafriyat kamyonunun altında kalarak yaşamını yitiren Sabire Öksüz (37) ile kızı Melisa Öksüz, toprağa verildi. Cenazede eşi ve kızı için gözyaşı döken Ahmet Öksüz taziyeleri kabul etti.
Ahmet Öksüz - 06.12.2018
Londralılardan Türk Tekstiline Yoğun İlgi
100 milyon değerinde ev tekstili ihracatı gerçekleştirildi İstanbul Tekstil ve Ham maddeleri İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz yaptığı açıklamada, dünya genelinde yaklaşık 2 milyar 250 milyon dolar değerinde ev tekstili ithalatı yaptığını belirterek Türkiye'nin en büyük, Birleşik Krallığın ise Türkiye'nin tedarikçisi olduğunu dile getirdi.
Ahmet Öksüz - 21.11.2018
13. Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması
İTHİB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz ise Türkiye'nin ilk kumaş tasarım yarışması final gecesinde olmaktan gurur duyduklarını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Öksüz Haberleri | Ahmet Öksüz Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ahmet Öksüz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Öksüz kimdir, hayatı ve biyografisi. İthib işbirliği: teknik tekstiller yüksek lisans programı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 10:47:22. #1.15#

title